نیمار: بازی کنار مسی برای من افتخار بود
نیمار: بازی کنار مسی برای من افتخار بود

توازن؛ نیمار در هیاهوی شایعات و اخبار بازگشتش به بارسا به تمجید از لیونل مسی پرداخت. به گزارش “ورزش سه”، نیمار بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ برای بارسلونا بازی می کرد و در کنار مسی و سوارز، مثلث مخوفی را تشکیل داده بود. ستاره برزیلی تابستان ۲۰۱۷، انتقالی پر حرف و حدیث به پی اس […]

توازن؛

نیمار در هیاهوی شایعات و اخبار بازگشتش به بارسا به تمجید از لیونل مسی پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، نیمار بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ برای بارسلونا بازی می کرد و در کنار مسی و سوارز، مثلث مخوفی را تشکیل داده بود. ستاره برزیلی تابستان ۲۰۱۷، انتقالی پر حرف و حدیث به پی اس جی داشت. انتقالی ۲۲۲ میلیون یورویی که او را به گران ترین بازیکن دنیا تبدیل کرد.

 

 

 

 

دو سال پس از آن انتقال، نیمار حالا سودای بازگشت به بارسا را دارد. بازگشتی که فعلا غیرممکن به نظر می رسد ولی آنچه مسجل است اینکه، نیمار تحت هیچ شرایطی قصد ماندن در پی اس جی را ندارد.

 

ستاره برزیلی در آخرین مصاحبه خود به تمجید از لیونل مسی پرداخت و او را بهترین بازیکن دنیا دانست:« برای من، مسی بهترین بازیکن دنیاست و بهترین بازیکنی که تاریخ فوتبال به خود دیده است. بازی کنار او برای من مایه افتخار و غرور بود. در کنار مسی زوج خطرناکی تشکیل داده بودیم و خاطرات بسیار خوبی از آن روزها دارم. مسی همچنان یکی از بهترین دوستانم است.»

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–