حضور فرازبام خائیز دهدشت در جمع ۸ تیم برتر مسابقات هندبال نوجوانان کشور
حضور فرازبام خائیز دهدشت در جمع ۸ تیم برتر مسابقات هندبال نوجوانان کشور

توازن؛ مجید پارسایی در گفت‌و‌گو با خرنگار تسنیم در دهدشت، اظهار داشت: تیم هندبال نوجوانان فرازبام خائیز دهدشت در رقابت‌های هندبال باشگاه‌های کشور با کسب ۴ برد متوالی به مرحله یک‌هشتم صعود کرد. وی گفت: این رقابت‌ها باحضور ۳۱ تیم در قالب ۴ گروه ۷ تیمی و یک گروه ۳ تیمی و به میزبانی خمینی […]

توازن؛

مجید پارسایی در گفت‌و‌گو با خرنگار تسنیم در دهدشت، اظهار داشت: تیم هندبال نوجوانان فرازبام خائیز دهدشت در رقابت‌های هندبال باشگاه‌های کشور با کسب ۴ برد متوالی به مرحله یک‌هشتم صعود کرد.

وی گفت: این رقابت‌ها باحضور ۳۱ تیم در قالب ۴ گروه ۷ تیمی و یک گروه ۳ تیمی و به میزبانی خمینی شهر در حال برگزاری است.

پارسایی تصریح کرد: تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت توانست در دیدار اول خود بانتیجه ۲۶ بر ۱۸ تیم عدل اصفهان، در دیدار دوم خود بانتیجه ۳۲ بر ۲۳ ثامن‌الحجج اراک، در دیدار سوم خود بانتیجه ۱۹ بر ۱۸ تیم سپیدان شهرکرد و در دیدار چهارم خود بانتیجه ۳۲ بر ۱۸ تیم هندبال خمینی‌شهر میزبان مسابقات را شکست دهد و باکسب ۴ پیروزی متوالی به مرحله بعد صعود کند.

وی عنوان کرد: در ادامه این مسابقات روز چهارشنبه بیست‌و‌ششم تیرماه جاری تیم هندبال نوجوانان فرازبام خائیز دهدشت با تیم قصرنشاط بهبهان دیدار می‌کند.

مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت تصریح کرد: تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت در این دوره از مسابقات با تیم‌های عدل اصفهان، ثامن‌الحجج اراک و سپیدان شهرکرد هم گروه بوده و این رقابت‌ها تا بیست‌و‌هفتم تیرماه جاری ادامه دارد.

وی گفت: باتوجه به اینکه هریک از تیم‌های نوجوانان و جوانان بعد از صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی یک امتیاز در لیگ‌برتر کسب می‌کنند به‌همین خاطر این دوره از مسابقات برای تمام تیم‌های شرکت‌کننده اهمیت زیادی دارد.

پارسایی بیان کرد: کسب مقام سومی لیگ برتر در رده بزرگسالان، کسب مقام سومی در رده جوانان و نوجوانان کشور، نایب قهرمانی نونهالان و نیز ۲ سال پیاپی قهرمانی خردسالان در منطقه هفت کشور از افتخارات تیم هندبال فرازبام خائیز کشور در تمام رده‌های سنی است.

وی خاطرنشان کرد: تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت با ۸۰ درصد از بازیکنان نونهالان خود در این مسابقات شرکت کرده است.

انتهای پیام/k

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–