خیران ۱۳ میلیارد ریال به کودکان یتیم در کهگیلویه کمک کردند
خیران ۱۳ میلیارد ریال به کودکان یتیم در کهگیلویه کمک کردند

توازن؛ سید الله‌رضا صادق در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسینم در دهدشت با اشاره به فلسفه طرح اکرام ایتام و محسنین اظهار داشت: طرح اکرام ایتام و محسنین برنامه‌ای انسان دوستانه است که برای یاری و حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند طراحی و اجرا شده است. وی گفت: براساس این طرح، هر فرد حقیقی و […]

توازن؛

سید الله‌رضا صادق در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسینم در دهدشت با اشاره به فلسفه طرح اکرام ایتام و محسنین اظهار داشت: طرح اکرام ایتام و محسنین برنامه‌ای انسان دوستانه است که برای یاری و حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند طراحی و اجرا شده است.

وی گفت: براساس این طرح، هر فرد حقیقی و حقوقی می‌تواند کفالت مادی و معنوی یک یا چند نفر از ایتام و نیازمندان دارای شرایط تحت حمایت را قبول کند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) دهدشت عنوان کرد: آمار کلی ایتام ۵۲۰ نفر است که از این میزان، تعداد ۴۴۲ نفر از آنها دارای حامی و تعداد ۷۸ نفر دیگر بدون از حامی هستند.

وی ادامه داد: آمار کلی فرزندان محسنین تعداد ۷۸۵ نفر است که از این میزان، تعداد ۲۰۸ نفر از آنها دارای حامی و تعداد ۵۷۷ نفر دیگر بدون از حامی هستند.

صادق با اشاره ایتام و نیازمند بدون از حامی و نیازمند مساعدت کمیته امداد امام خمینی‌(ره) دهدشت تصریح کرد: ایتام و نیازمندان بدون از حامی کمیته امداد دهدشت تعداد ۶۵۵ نفر بوده که نیازمند حمایت و مساعدت هستند.

وی گفت: حدود ۷۵۷ نفر حامی طرح اکرام ایتام و محسنین در شهر دهدشت از ایتام و نیازمندان حمایت می‌کنند.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی‌(ره) دهدشت بیان کرد: در یک‌سال اخیر مبلغی بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به‌صورت نقدی و کالایی از سوی حامیان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به ایتام و فرزندان محسنین تحت پوشش کمیته امداد دهدشت مساعدت شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان کهگیلویه کسانی که تمایل دارند به‌عنوان حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به این نیازمندان کمک کنند می‌توانند به‌صورت حضوری به واحد اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد دهدشت مراجعه نموده و برای افرادی که در خارج از شهرستان هستند نیز می‌توانند با شماره تلفن ۰۷۴۳۲۲۶۰۱۵۰ واحد اکرام و ایتام تماس بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم مردم نیکوکار استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان کهگیلویه همانند سال‌های گذشته در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به این افراد کمک کرده و چشمان منتظر نیازمندان را پاسخ دهند.

انتهای پیام/

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–