توازن؛ هواداران حمایت کنند تا در پایان فصل جشن بگیریم دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور گفت: سال خوبی در انتظار این تیم و مردم آذربایجان است و امسال سال قهرمانی تراکتور خواهد بود. به گزارش “ورزش سه”، رشید مظاهری دروازه بان ملی پوش تراکتور بعد از اردوی تیم ملی به ترکیه سفر کرد تا تمریناتش را […]

توازن؛

هواداران حمایت کنند تا در پایان فصل جشن بگیریم

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور گفت: سال خوبی در انتظار این تیم و مردم آذربایجان است و امسال سال قهرمانی تراکتور خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، رشید مظاهری دروازه بان ملی پوش تراکتور بعد از اردوی تیم ملی به ترکیه سفر کرد تا تمریناتش را در اردوی تیم باشگاهی خود ادامه دهد. مظاهری بعد از حضور در اردوی تراکتور درباره وضعیت جسمانی خودش عنوان کرد: در شرایط بدنی خوبی قرار دارم و بعد از این‌که از اردوی تیم ملی برگشتم، از امکانات موجود در کمپ پولات ریزورت ارضروم استفاده کردم و خداراشکر که همه چیز در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی افزود: من اولین فصلی است که در تراکتور حضور دارم و با توجه به مدیریت خوبی که از رأس باشگاه گرفته تا کادر فنی و کاپیتان تیم می‌بینم، فکر می‌کنم سال خوبی در انتظار تراکتور و مردم آذربایجان باشد و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل، جشن قهرمانی را همراه با هواداران پرشور تراکتور بگیریم.

مظاهری تأکید کرد: به هواداران قول می‌دهم که با تمام وجودم برای تراکتور تلاش کنم و با تمرین خوب، بتوانم در بازی‌ها خوب ظاهر شده و برای این تیم بجنگم.

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور خطاب به هواداران تیمش گفت: امیدوارم هواداران پرشور تراکتور، مثل همیشه پشت تیم بمانند؛ چرا که امسال، سال قهرمانی است و از خدا می‌خواهم که جشن قهرمانی را همراه با هواداران پرشور تراکتور بگیریم.

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–