توازن؛ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵ هزار و ۳۶۰ کلاس درس در این استان فاقد وسایل گرمایشی استاندارد هستند . به گزارش توازن و به نقل از ایسنابه نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هادی زارع پور با بیان اینکه سرانه آموزشی کهگیلویه و بویراحمد […]

توازن؛

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵ هزار و ۳۶۰ کلاس درس در این استان فاقد وسایل گرمایشی استاندارد هستند .

به گزارش توازن و به نقل از ایسنابه نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هادی زارع پور با بیان اینکه سرانه آموزشی کهگیلویه و بویراحمد ۸٫۲ دهم درصد در کشور است، افزود: سرانه آموزشی این استان بعد از استان یزد بالاترین سرانه فضای  آموزشی است .

وی اظهارکرد:  در حال حاضر ۲۶۰۰ کلاس درس غیراستاندارد در این استان وجود دارد که نیازمند استانداردسازی است .

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با بررسی‌های انجام شده تعداد پنج هزار و ۳۶۰ کلاس درس در استان نیز فاقد سیستم گرمایشی استاندارد است که طی ۳ سال این تعداد استاندارد سازی خواهند شد .

زارع‌پور تصریح کرد: در حال حاضرتعداد ۶۴ مدرسه در قالب ۲۹۴ کلاس درس با مشارکت خیرین در سطح استان در دست احداث است .

وی با بیان اینکه مشارکت خیرین در مدرسه‌سازی ۵۰درصد است، ادامه داد: در دولت یازدهم و دوازدهم اعتبارات خوبی به آموزش و پرورش اختصاص داده شده به گونه‌ای که در نهضت مدرسه‌سازی در این استان انقلابی رخ داده است .

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: تعداد ۵۰ آموزشگاه در گچساران برق آنها دچار اشکال است که نیازمند اعتبارات است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–