سنگ بزرگ مالیاتی؛ پیش پای بازگشت نیمار به بارسلونا
سنگ بزرگ مالیاتی؛ پیش پای بازگشت نیمار به بارسلونا

توازن؛ نیمار راه ساده ای برای بازگشت دوباره به بارسلونا برای فصل بعد ندارد. به گزارش “ورزش سه”، شرایط برای بازگشت نیمار به بارسلونا هر روز پیچیده تر می شود و حالا دادگاه مالیاتی اسپانیا بخشی از اموال بلوکه شده این ستاره برزیلی را به دلیل فرار مالیاتی در گذشته مصادره کرده است.   دادگاه […]

توازن؛

نیمار راه ساده ای برای بازگشت دوباره به بارسلونا برای فصل بعد ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، شرایط برای بازگشت نیمار به بارسلونا هر روز پیچیده تر می شود و حالا دادگاه مالیاتی اسپانیا بخشی از اموال بلوکه شده این ستاره برزیلی را به دلیل فرار مالیاتی در گذشته مصادره کرده است.

 

دادگاه مالیاتی اسپانیای هفته گذشته اعلام کرد به دلیل فرار مالیاتی نیمار خواهان پرداخت پرداخت ۲۵ میلیون یورویی ستاره برزیلی شده و قصد دارد این مبلغ را از رقم درخواستی نیمار از بارسلونا مصادره کند.

 

 

بعد از جدایی جنجالی نیمار از بارسا و انتقال به پاری سن ژرمن، این بازیکن به دلیل عدم پرداخت پاداش وفاداری ۲۶ میلیون یورویی آخرین قراردادش با بارسلونا از این تیم شکایت کرده بود و این رقم هنوز هم پرداخت نشده است.

 

حالا دادگاه مالیاتی کاتالونیا اعلام کرده این ۲۶ میلیون یورو به علت بدهی های مالی بزرگی که نیمار در این کشور دارد به طور خودکار مصادره خواهد شد. در حال حاضر نیمار در تلاش برای بازگشت به بارسلونا و جدایی از پاری سن ژرمن تنها دو سال بعد از انتقال جنجالی به پارسی است و چندی قبل نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شده بود یکی از شروط بارسلونا برای خرید نیمار، گذشتن از شکایت درخواست رقم ۲۶ میلیون یوویی پاداش وفاداری در دادگاه است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–