برای سربلندی نساجی هرکاری می کنم/ مالک نساجی: جدی پای کار ایستاده ام
 برای سربلندی نساجی هرکاری می کنم/ مالک نساجی: جدی پای کار ایستاده ام

به گزارش ورزش سه و به نقل از باشگاه نساجی مازندران، محمد اژدری عصر امروز با حضور در اردوی تیم نساجی در کردان کرج با عنوان اینکه ما تنها ۲۱ روز است که باشگاه را تحویل گرفته‌ایم، اظهار کرد: در این مدت سعی کردیم بدون هیچ وقفه‌ای کارهای‌مان را به نحو احسن پیش ببریم.   […]

به گزارش ورزش سه و به نقل از باشگاه نساجی مازندران، محمد اژدری عصر امروز با حضور در اردوی تیم نساجی در کردان کرج با عنوان اینکه ما تنها ۲۱ روز است که باشگاه را تحویل گرفته‌ایم، اظهار کرد: در این مدت سعی کردیم بدون هیچ وقفه‌ای کارهای‌مان را به نحو احسن پیش ببریم.

 

وی افزود: با پیشنهاد آقای قنبری، بدون هیچ شیله‌پیله‌ای و تنها با هدف خدمت وارد عرصه فوتبال شدم و مهم‌ترین هدفم شادی دل مردم است و تا جایی که از دستم بربیاید، برای سربلندی باشگاه نساجی تلاش خواهم کرد.

 

مالک باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان کرد: حواشی زیادی طی این مدت برای ما ایجاد شد و انرژی فراوانی را از ما گرفت ولی الحمدلله به‌طور جد پای کار ایستاده‌ام.

 

 

اژدری ادامه داد: طی این مدت با مسئولان مازندران، جناب استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس و همچنین برخی از مدیران فوتبالی مشورت کردم تا بتوانم برنامه‌ریزی درستی برای ادامه کار داشته باشم.

 

وی تصریح کرد: نساجی قدمتی ۶۰ ساله دارد، یعنی زمانی که ما نبودیم، این باشگاه تاسیس شد، نباید با حب و بغض‌ها و خودخواهی‌ها نساجی بازیچه شده و به احساسات مردم بی‌احترامی شود.

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–