تزریق اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومانی به طر‌ح های عمرانی گچساران+فیلم
تزریق اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومانی به طر‌ح های عمرانی گچساران+فیلم

در سال ۹۷ حدود ۴۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و نفت برای طرح‌های عمرانی در گچساران اختصاص یافت.

توازن؛

در سال ۹۷ حدود ۴۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و نفت برای طرح‌های عمرانی در گچساران اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مچلس شورای اسلامی در جلسه بررسی طرح‌های عمرانی این حوزه با بیان اینکه با توجه به نزدیک شدن به پایان سال مالی ۹۷ ادارات برای جذب باقی مانده اعتبارات خود تلاش کنند گفت: در سال ۹۷ حدود ۴۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و نفت برای طرح‌های عمرانی در گچساران اختصاص یافت.
تاجگردون با بیان اینکه در اعتبارات سال ۹۸ تاکید بر اتمام طرح‌های نیمه تمام است ادامه داد: تعداد زیادی از طرح‌های در دست اجرا در سال ۹۸ به اتمام می‌رسد.
وی اضافه کرد: در حوزه آب روستایی بنیاد مسکن و کشاورزی طرح‌های خوبی در گچساران اجرا شده است.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح‌های خوبی در حوزه راه شهرستان‌های گچساران و باشت هم اکنون در حال اجرا است افزود: تنها طرحی که در این دو شهرستان نیمه کاره مانده جاده تاچگاه تا شاه بهرام در محور باشت به چرام است.
وی گفت: از پل بریم تا پل خیرآباد در محور باشت-گچساران به بهبهان کار به خوبی در حال انجام است و چهارخطه محور لیشتر تا پل خیرآباد در محور گچساران به بهبهان تا آذرماه به بهره برداری می‌ رسد.
تاجگردون ادامه داد:  ۲۸ طرح ورزشی در گچساران و ۸ طرح در باشت در حال اجرا است و چندین طرح نیز آماده افتتاح است.
خوانپایه سرپرست فرمانداری گچساران نیز گفت: بیش از ۳۰۰ طرح عمرانی خدماتی فرهنگی و ورزشی در مناطق شهری و روستایی گچساران در حال اجرا است.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: بیش از ۸۰ طرح هادی در روستا‌های گچساران و باشت در حال اجرا است.
جنتی افزود: ۱۲ طرح آسفالت روستایی با بیش از ۸۰ هزار مترمربع در روستا‌های گچساران و باشت در حال اجرا است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–