گواردیولا: نه به بارسلونا باز می گردم، نه بایرن

به گزارش “ورزش سه”، پپ گواردیولا بعد از ۴ فصل درخشان با بارسلونا، دوران موفقی با بایرن مونیخ حداقل در عرصه داخلی داشت و وی در ۳ فصل اخیر نیز در لیگ برتر ب همراه سیتی موفق به کسب ۲ قهرمانی شده است. گواردیولا از شرایط فعلی خود رضایت داشته و فعلا تمایلی به ترک سیتی ندارد.

گواردیولا گفت: بیشترین چیزی که برایم مهم بوده این است که ثابت کرده ام نظر افرادی که می گفتند تیم های من نمی توانند در لیگ آلمان و یا در لیگ برتر به همین سبک بازی کنند اشتباه بوده است.

من این سبک را با بازیکنانی چون داوید سیلوا، برناردو سیلوا، رحیم استرلینگ یا سرخیو آگوئرو که همگی بالاتر یک متر و بیست نیستند همان سبک مالکیت توپی را پیاده کردیم که در تیم دوم بارسلونا در دسته سوم اسپانیا تمرین می کردیم. صادقانه بگویم من در اینجا هر چیزی را که لازم دارم در اختیار دارم. در اسپانیا کار کردن سخت است، زیرا احساسات خیلی شدید بوده و کنفرانس های مطبوعاتی دشوار تر است.

وقتی پیروز شوم همه چیز خوب است و وقتی مغلوب شوم مربی بدی محسوب می شوم اما این شرایط همه جا یکسان است. اما در سیتی بر خلاف باشگاه های دیگر که ۱۸ عضو هیئت مدیره دارند، تنها ۳ یا ۴ نفر در امور ورزشی تصمیم می گیرند.

هرگز به بارسلونا یا آلمان باز نمی گردم و اینجا همه چیز که من را مجاب به ماندن کند در اختیار دارم. کجا قرار است من شانس حضور در چنین لیگ فوق العاده‌ای  را داشته باشم؟

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.