شکست؛ نتیجه پروژه ۲۰۱۷ رئال مادرید

توازن؛

رئال مادرید به نوعی به اشتباهات تابستان دو سال قبل خود اعتراف می کند.

به گزارش “ورزش سه”، زین الدین زیدان در همان بدو بازگشت خود پیغام روشنی داشت و مدعی شد قصد ایجاد تغییرات در ترکیب رئال مادرید را در سر دارد. در هفته های اخیر ستاره هایی چون ادن هازارد و لوکا یوویچ راهی مادرید شده اند و احتمال انتقال پل پوگبا نیز وجود دارند.

اما جالب اینجاست پروژه جوان سازی و تشکیل دوم رئال مادرید که در تابستان ۲۰۱۷ کلید خورده بود، در حال حاضر با شکست کامل مواجه شده است. در آن مقطع لوس بلانکوس سرخوش از فتح دوباره لیگ قهرمانان، تمام تمرکز خود را روی خرید بازیکنان جوان گذاشت و دنی سبایوس، مارکوس یورنته، خسوس وایخو، تئو هرناندز و بورخا مایورال، لیست خرید تابستانی کهکشانی ها را تشکیل دادند.

اما حالا و بعد از ۲ سال مشخص شده این تصمیم درست نبوده و تمامی این بازیکنان یا از رئال مادرید جدا شده و یا در آستانه جدایی هستند. مارکوس یورنته راهی اتلتیکومادرید شد، دنی سبایوس و تئو هرناندز در آستانه انتقال به میلان قرار دارند و زیدان تمایلی به حفظ خسوس وایخو و بورخا مایورال نیز ندارد.

در آن مقطع رئال مادرید ستاره هایی چون خامس، په په و آلوارو موراتا را از دست داد و گرچه فصل بعد موفق به فتح لیگ قهرمانان شد، اما این تیم امسال و بعد از چند فصل مجبور به صرف مبالغ سنگین برای خریدهای تابستانی شده و به نوعی به جای چند فصل اخیر امسال تصمیم به جذب بازیکنان جدید گرفته است.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.