دونده سابق تیم ملی و بدنساز فعلی پرسپولیس/ رجبی: با نظر مستقیم کریم باقری به پرسپولیس آمده‌ام

 به گزارش “ورزش سه”، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس به مدت یک‌هفته‌ای است که در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کریم باقری کاپیتان سابق این تیم و تیم ملی ایران آغازشده است و دراین‌بین علاوه بر حضور بازیکنان شاخص این تیم حضور پیمان رجبی دونده سرعت تیم ملی ایران دهه ۸۰ جلب نظرکرده است. او که بعد از اتمام دوران حضورش در تیم ملی دومیدانی ایران رو به بدن‌سازی آورده است این روزها در تیم پرسپولیس به همین عنوان در کنار کریم باقری مشغول به کار است.

وی در همین خصوص اظهار داشته است: «من دنبال هیچ منافع مادی نیستم و همیشه درهمه این سال‌ها ثابت کرده‌ام که یک پرسپولیسی هستم و اکثر کسانی که در این تیم هستند همه به‌عنوان شاگردان خصوصی من هستند. از محمدحسین ماهینی گرفته تا سید جلال و فرشاد احمدزاده و خیلی از بچه‌های دیگر فوتبالیست به‌صورت تخصصی در کنار من به بدن‌سازی کرده‌اند.» وی در ارتباط با نحوه ورودش به پرسپولیس گفت: «با توجه به سابقه من با آقای باقری ایشان از من خواستند تا زمانی که سرمربی تیم نیامده است من به‌عنوان بدن‌ساز در کنار تیم باشم و من هم باکمال میل به ایشان گفتم هر کمکی از دستم بربیاید برای تیم انجام می‌دهم.»

پیمان رجبی در خصوص اینکه آیا این همکاری ادامه خواهد داشت یا نه گفت: «من تابع نظرات باشگاه هستم و هرچه آن‌ها بگویند من در خدمتشان هستم.»

او در پاسخ به این سؤال که آیا پیش‌ازاین هم سابقه حضور در تیم‌های فوتبالی را داشته است اظهار داشت: «من قبلاً هم به‌عنوان بدن‌ساز در تیم ایران جوان بوشهر در لیگ یک کارکرده‌ام و در همه این سال‌ها هیچ‌گاه با فوتبال بیگانه نبودم.»

رجبی درباره این موضوع که گفته می‌شود که او به علت رابطه‌ای که با حسین ماهینی داشته به پرسپولیس آمده است تأکید کرد: «من مستقیماً با خود آقای باقری در ارتباط بودم و هیچ‌کسی جز ایشان در ورود من به تیم نقشی نداشته است. ایشان خودشان شماره من را گرفتند وهمانطورکه گفتم با نظر مستقیم خود ایشان به پرسپولیس آمدم. من حدوداً ۵ یا ۶ سال است که با حسین ماهینی ارتباط نزدیکی دارم و او را تمرین می‌دهم و اگر قرار بود این آشنایی من تأثیری در حضور من داشته باشد این اتفاق باید زودتر از این حرف‌ها رخ می‌داد.»

او درباره وضعیت بدنی حال حاضر بازیکنان و جو حاکم در تیم پرسپولیس هم گفت: «به‌هرحال آن‌ها تمریناتشان را تازه آغاز کرده‌اند اما مهم این است که در این تیم انسجام کافی برای موفقیت وجود دارد و با توجه به اینکه بازیکنی این تیم را ترک نکرده است دارای هماهنگی زیادی هستند. آنچه من در تمرین دیدم صمیمیت زیادی بود که بین بازیکنان این تیم وجود دارد و حواس همه این بازیکنان به هم دیگر هست و درکل جو تیم بسیار عالی است وهیچکس نمی‌تواند این بچه ها را از هم جدا کند.»

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.