پویش ملی «فصل گرم کتاب» در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

توازن؛

پویش ملی «فصل گرم کتاب» در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پویش ملی «فصل گرم کتاب» از روز شنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۸ در سه شهر این استان شامل یاسوج، سی سخت و دوگنبدان آغاز می شود و تا اواسط شهریورماه نیز ادامه دارد.

کبری اخلاقی نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس این پویش ملی ایستگاه‌های کتابخوانی در پارک‌ها و بوستان‌های سه شهر یاسوج، سی سخت و دوگنبدان برپا می‌شود.

وی افزود: هدف از اجرای این پویش ملی در سه شهر کهگیلویه و بویراحمد غنی سازی هر چه بهتر اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در فصل تابستان است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۲ محور اصلی این پویش ملی شامل ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تقویت مهارت‌های زندگی بین کودکان و نوجوانان شهرهای یاسوج، سی سخت و دوگنبدان خواهد بود.

اخلاقی نیا عنوان کرد: برنامه‌های متنوع و جذاب فرهنگی، هنری و ادبی از جمله شعرخوانی، قرائت داستان، روخوانی و همخوانی کتاب، کاردستی، نقاشی، نمایش عروسکی، پخش فیلم و قصه گویی در این پویش ملی برای کودکان و نوجوانان سه شهر یاسوج، سی سخت و دوگنبدان اجرا می‌شود.

وی ابراز داشت: دومین سال متوالی است که پویش ملی «فصل گرم کتاب» برای کودکان و نوجوانان علاقمند به کتاب و کتابخوانی در پارک‌ها و بوستان‌های این سه شهر کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.