تابارز: شکست خوردیم، بهانه‌ای نداریم

توازن؛

اسکار تابارز، سرمربی اروگوئه، بعد از حذف تیمش مقابل پرو در یک‌چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا که در ضربات پنالتی اتفاق افتاد گفت ما شکست خورده‌ایم و برای باخت‌‌مان هیچ بهانه‌ای نداریم.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از شکست اروگوئه مقابل پرو در آخرین بازی مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ که در ضربات پنالتی و با نتیجه ۵-۴ اتفاق افتاد، اسکار تابارز، سرمربی اروگوئه که در جریان مسابقه سه گل تیمش از سوی داور مردود اعلام شده بود تا در نهایت با از دست رفتن پنالتی لوئیس سوارز، از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند، گفت برای این شکست بهانه‌ای وجود ندارد و اروگوئه باید شکستش را بپذیرد.

تابارز بعد از بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و گفت:” نتیجه این بازی برای ما خیلی ناراحت‌کننده است ولی باید قبولش کنیم. ما با فکر پیروزی وارد این بازی شدیم و سعی کردیم سبک بازی و فوتبال‌مان را به حریف تحمیل کنیم ولی نتوانستیم”.

سرمربی تیم ملی اروگوئه در ادامه گفت:” وقتی تیم شکست می‌خورد باید بازنده‌ی درست بودن را هم بلد باشد. ما امروز از یک نظر کم آوردیم. از نظر ماندن در تله آفساید. ما در این بازی هفت بار در آفساید گرفتار شدیم که سه مورد از آنها به گل منجر شد”.

تابارز در ادامه صحبت‌هایش گفت:” هیچ بهانه‌ای برای شکست ما وجود ندارد و من برای توجیه چیزی اینجا نیامده‌ام. ما نمی‌توانستیم برنده شویم. حریف ما با برنامه وارد میدان شده بود و پیروزی ما در این بازی غیرممکن بود. من معتقدم هیچ تیمی نیست که همیشه برنده باشد و هیچ تیمی هم نیست که همیشه بازنده باشد. ما به حرکت در این مسیر ادامه می‌دهیم و از این شکست برای پیشرفت و ادامه رشدمان استفاده خواهیم کرد”.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.