دی ماریا: مسی با تمام توان برای آرژانتین بازی می کند

توازن؛

آنخل دی ماریا، هافبک تیم ملی آرژانتین، به تمجید از عملکرد لیونل مسی در کوپا آمه ریکا پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه تیم ملی آرژانتین دیشب با غلبه بر ونزوئلا راهی نیمه نهایی شده و حالا باید به مصاف تیم ملی برزیل برود، اما لیونل مسی در این رقابت ها هنوز موفق به تکرار درخشش خود و گلزنی برابر آلبی سلسته نشده و همین موضوع انتقاد برخی کارشناسان را بر انگیخته است؛ انتقادهایی که آنخل دی ماریا با آن موافق نیست.

آنخل دی ماریا گفت: “من فکر می کنم لیونل مسی عملکرد خوبی در ترکیب تیم ملی آرژانتین در رقابت های کوپا آمه ریکا داشته است. اگرچه مسی مانند همیشه در گلزنی موفق نبوده، اما عملکرد مناسبی در ترکیب ارائه داده است.

مسی از تمام توان خود برای موفقیت تیم ملی آرژانتین استفاده کرده و در زمین دوندگی فراوانی دارد. وقتی مسی چنین کاری می کند باقی بازیکنان نیز بعد از او سعی بر تکرار عملکرد مسی دارند و به نظر من وی در اجرای وظایفش موفق بوده است.

دیدار با برزیل؟ بازی با برزیل یک مسابقه پیچیده است، اما من فکر می کنم تمام تیم ها در این مرحله برای شما دشوار محسوب می شوند. برزیل تیمی هم طراز با ماست اما از حمایت هوادارانش بهره می برد. ما باید سبک بازی خود را پیاده کرده و آنچه که در برابر ونزوئلا انجام دادیم را تکرار کنیم و امیدوار باشیم همه چیز به خوبی پیش برود.”

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.