مارچلو لیپی:/ دی لیخت بهترین خرید یوونتوس خواهد بود

توازن؛

مارچلو لیپی:

مارچلو لیپی، سرمربی سابق یوونتوس، به تمجید از کیفیت ماتیاس دی لیخت، مدافع هلندی آژاکس پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد ماتیاس دی لیخت فاصله ای تا پوشیدن لباس یوونتوس ندارد و تمامی توافقات برای انتقال او به تورین انجام شده است. مارچلو لیپی عقد قرارداد با دی لیخت را بهترین تصمیم یوونتوس دانسته و مدعی شد هیچ بازیکنی در ۱۹ سالگی به قدرت و توانایی دی لیخت ندیده است.

مارچلو لیپی گفت: “از نظر من عقد قرارداد با ماتیاس دی لیخت بهترین تصمیم یوونتوس بوده و او می تواند بهترین خرید باشگاه باشد. من فکر می کنم دی لیخت بازیکنی قوی بوده، از لحاظ آمادگی جسمانی تحسین برانگیز است و هوش فوتبالی بالایی دارد. انتقال دی لیخت به یوونتوس تعادل می دهد زیرا از نظر فنی قوی بوده و موفق به زدن گل های فراوانی نیز شده است.”

مارچلو لیپی در پاسخ به این سوال که دی لیخت شما را یاد چه بازیکنی می اندازد گفت: “نیازی به مقایسه نیست، من مدافعان بزرگی چون آلساندرو نستا، فرانکو بارزی، پائولو مالدینی، چیرو فرارا، فابیو کاناوارو و مارکو ماتراتزی را دیده ام اما در این سن هیچکس مانند دی لیخت نبوده است.

دی لیخت می تواند کنار جورجو کیه لینی و لئوناردو بونوچی بازی کند و این کلید قوی تر شدن یوونتوس است؛ حالا آنها قادر به رسیدن به هر هدفی، حتی لیگ قهرمانان هم هستند.”

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.