ستاره تاتنهام و جست و جوی خانه در مادرید

توازن؛

کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام یکی از گزینه های مورد علاقه رئال در بازار نقل و انتقالات است.

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید تا به اینجای نقل و انتقالات، ۵ بازیکن جدید به خدمت گرفته است ولی همچنان قصد تقویت خود در خط میانی را دارد. گزینه شماره یک رئال بنا به درخواست زیدان، کسی جز پل پوگبا نیست. ستاره فرانسوی منچستریونایتد اخیرا ابراز تمایل کرده تا چالشی جدید در یک تیم متفاوت را تجربه کند و رئال و یوونتوس را علاقه مند به خود می بیند.

جذب پوگبا کار ساده ای نیست و احتمالا پروسه ای طولانی خواهد بود و به همین دلیل رئالی ها گزینه های دیگری را هم مد نظر دارند تا اگر به هر دلیلی موفق به انتقال پوگبا نشوند، به سراغ پلان های B و C بروند. برای این مهم، کریستین اریکسن(تاتنهام) و دانی فان دی بیک(آژاکس) مدنظر سران رئال قرار دارند.

مارکا اعتقاد دارد شانس جذب فان دی بیک بیشتر است ولی منابع دیگر از اریکسن به عنوان پلان B رئال نام می برند. امروز نشریه FYNES دانمارک خبر داد که اریکسن و خانواده اش در مادرید به دنبال خرید خانه هستند و گویا مذاکرات مثبتی هم با رئال داشته اند.

تنها یک سال از قرارداد اریکسن با تاتنهام باقی مانده و رقم انتقال او بین ۷۰ تا ۸۵ میلیون یورو تخمین زده می شود که بسیار ارزان تر از رقم انتقال ۱۶۵ میلیون یورویی پوگبا خواهد بود.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.