یک یورو اضافه تر نمی دهیم/ اختلاف بین اتلتیکو و بارسا برای انتقال گریزمان (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، از هفته ها پیش مشخص بود که مقصد بعدی آنتوان گریزمان تیمی جز بارسلونا نخواهد بود. ستاره فرانسوی که نزدیک به دو ماه پیش خبر از خداحافظی خود با اتلتیکو داد، با بارسا به توافق قطعی رسیده و حال توافق دو باشگاه باقی مانده است.

او که سال گذشته نیز تا آستانه پیوستن به بارسا پیش رفت اما در نهایت قراردادش را با اتلتیکو تمدید کرد، بند فسخی ۲۰۰ میلیون یورویی داشت که از دو روز دیگر به ۱۲۰ میلیون یورو کاهش خواهد یافت.

مذاکرات نماینده های دو باشگاه از چند روز پیش شروع شده است؛ ولی در این بین اختلافاتی جدید حاصل شده است. طبق ادعای نشریه اکیپ و نیز دیاریو اسپورت، سران اتلتیکو اعلام کرده اند که برای انتقال گریزمان، ۱۲۶ میلیون یورو می خواهند که برابر با مبلغی است که قرار است برای جذب ژوائو فلیکس از بنفیکا پرداخت کنند. آنها البته حاضرند در صورت جذب نلسون سمدو از بارسا، مبلغ گریزمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

از سوی دیگر بارسلونا اعلام کرده است که بر خلاف شایعات، هیچ توافقی با خود گریزمان نداشته اند و اخبار مبنی بر امضای پیش قرارداد در زمستان کذب است. موضع باشگاه کاتالان در مقابل خواسته جدید اتلتیکو نیز منفی بوده و آنها حاضر نیستند بیش از ۱۲۰ میلیون یورو بند فسخ قرارداد گریزمان را پرداخت کنند. از سوی دیگر برای انتقال نلسون سمدو نیز ۱۰۰ میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او را می خواهند.

با این اوصاف، احتمال اینکه شاهد رسمی شدن انتقال گریزمان در تاریخ اول جولای(۱۰ تیر) باشیم بسیار اندک است و در بارسلونا امیدوارند کار انتقال ستاره فرانسوی را تا ۱۹ تیرماه نهایی کنند.

هفته بعد قرار است مراسم معارفه فرانکی دی یونگ در نوکمپ برگزار شود. تمرکز بارسا فعلا روی این قضیه است و سپس نوبت به گریزمان خواهد رسید.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.