پوچتینو: برای خرید بازیکن رئیس باشگاه تصمیم می‌گیرد

توازن؛

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام می‌گوید تصمیم‌های نقل و انتقالات تاتنهام در حوزه مسئولیت رئیس باشگاه قرار دارد و به عهده او نیست.

به گزارش “ورزش سه”، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام می‌گوید او در این باشگاه برنامه نقل و انتقالات را طراحی نمی‌کند و نقل و انتقالات در حوزه مسئولیت رئیس باشگاه قرار دارد. البته پوچتینو می‌گوید انتظار دارد که تاتنهام در فرصت نقل و انتقالات تابستانی تقویت شود و بازیکنان جدیدی به این تیم اضافه شوند.

تاتنهام در دو فرصت نقل و انتقالات گذشته هیچ بازیکنی خریداری نکرده و لوکاس مورا آخرین بازیکنی است که در ژانویه ۲۰۱۸ از پاری سن ژرمن به تاتنهام منتقل شده است.

پوچتینو در این باره گفت:” در منچسترسیتی و لیورپول، پپ گواردیولا و یورگن کلوپ آزاد هستند که تصمیم بگیرند کدام بازیکن‌ها را می‌‌خواهند و کدام بازیکنها را نمی‌خواهند. ولی در تیم‌هایی مثل چلسی، آرسنال یا تاتنهام، انتخاب و خرید بازیکن و آرایش کلی تیم در دست مربی نیست”.

سرمربی آرژانتینی تاتنهام در ادامه گفت:” در باشگاه ما این تصمیم‌ها توسط رئیس باشگاه گرفته می‌شود. ولی در این شکی نیست که ما امسال تیم‌ را تقویت می‌کنیم. ما در دو سال گذشته صرفه‌جویی زیادی کرده‌ایم چون در این مدت بازیکنی به خدمت نگرفتیم. به همین علت است که حالا باید بتوانیم تیم را تقویت کنیم”.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.