کولاکوویچ: برای صعود منتظر دیگران نماندیم

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی ایران با هدایت ایگور کولاکوویچ بعد از کسب پیروزی برابر صربستان حضور خود در مرحله نهایی را قطعی کرد. سرمربی تیم ملی در پایان این دیدار پاسخگوی سوالات سایت فدراسیون شد که مشروح گفت و گوی او در ادامه می‌آید:

*تیم شما در پلودیوو به بلیت شیکاگو رسید. هرچند خیلی ها منتظر آن در اردبیل بودند.
من اول باید بگویم در اردبیل چه اتفاقی افتاد. آن هفته به خاطر اشتباه سایت fivb که نوشته بود ایران صعودش به دور نهایی قطعی شده، بچه‌ها به خاطر این که فکر می‌کردند صعود کردیم، انرژی  مبارزه‌ی خود را قبل از بازی با فرانسه از دست دادند‌؛ به همین خاطر کار خیلی سختی داشتیم تا آن‌ها را برگردانیم به راهی که از قبل در آن بودیم. امشب تیم صربستان با بهترین ترکیب برابر ما قرار گرفت. ما بردیم اما کمی تحت فشار بودیم. پوئن به پوئن بازی کردیم و پله به پله، بدون این که تسلیم شویم. در این دیدار غفور و موسوی با وجود درد مقاومت زیادی از خود نشان دادند. غفور با درد کف پایش بازی کرد و به همین دلیل به سختی حضور در جمع ۶ تیم را نهایی کردیم. از صعود به مرحله نهایی بسیار خوشحال هستم. منتظر نماندیم که دیگران این کار (قطعی کردن صعود ایران) را انجام دهند و امشب بالاخره صعود کردیم.

*قرار گرفتن مقابل تیم ملی کشورتان سخت نبود.
من حالا با تمام قلب خود با تیم ‌ملی ایران ارتباط گرفته‌ام و به همین خاطر، دیگر خیلی مسئله‌ی خاصی نیست که جلوی صربستان قرار بگیرم. فقط به این فکر می‌کردم که یک تیم قوی یعنی صربستان را بردیم.

*از بازی راضی بودید؟
بله، چرا که بازی مشکلی را بردیم. البته مطمئن بودم می‌توانستیم بهتر بازی کنیم اما یک سری محدویت‌ها مثل مصدومیت غفور را داشتیم. آن‌ها چیزی برای از دست دادن نداشتند و ریلکس بازی می‌کردند. تیم ما تحت فشار بود، اما بعد از صحبت با مربیان و بازیکنان صربستان، آن‌ها از دریافت تیم ما سورپرایز شده بودند؛ حتی یک امتیاز مستقیم نیز به آن‌ها ندادیم.

*با این حساب برای دو بازی دیگر ترکیب تیم تغییر می‌کند؟
همه‌ی تیم؛ بازیکنان ذخیره شایستگی یک بازی خوب را برابر تماشاگران زیاد دارند و بازیکنانی که امشب بازی کردند هم باید استراحت کنند.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.