واکنش دفتر آملی لاریجانی به ادعای زاکانی درباره فساد معاون آملی لاریجانی

توازن؛

پیرو درج خبر شماره ۸۳۳۶۸۹۶۲ مورخه ٩٨/۴/۴ در خبرگزاری ایرنا مبنی بر اینکه” فردی که زاکانی عنصر فساد خوانده همراه آملی لاریجانی به مجمع تشخیص رفته است “، جوابیه زیر در ۶ بند ارسال می گردد.

۱- خبر خبرگزاری رسمی دولت “ایرنا”در مورد معاون اجرایی سابق حوزه ریاست و حضور وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه آیت الله آملی لاریجانی، کذب محض است و معلوم نیست چراخبرگزاری رسمی دولت که با بیت المال اداره می شود و وابسته به دولت است، بایدچنین شایعات کذبی را بپراکند.

۲- اتهاماتی به معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه زده شده که کذب بودن آن برهمگان آشکار است مثل “فساد آشکار” وی یا اینکه “همگان بر فساد وی آگاهند” اینگونه اتهام زنی یک طرفه و محاکمات رسانه ای بدون اینکه متهم بتوانداز خوددفاع کندکاری خلاف شرع،خلاف قانون وخلاف اخلاق است.

۳-نحوه سخن برخی مدعیان اصول گرایی صددرصد برخلاف موازین شرعی و اصول ارزش های اخلاقی است. توهین به دو رئیس قوه قضاییه تحت عنوان ” این شخص دو رئیس قوه قضاییه را بیچاره کرده است.” چه توجیهی دارد؟ وانگهی این سخنان در واقع بطور غیر مستقیم دو رئیس قوه قضاییه را متهم می سازد. انتشاراینگونه اتهامات در فضای مجازی واقعا چه مجوزی دارد؟!

۴- برخی از اتهامات مطرح درموردمعاون اجرایی حوزه ریاست قبلا دردادسرا بررسی شده وکذب بودن آن محرز شده بود. رئیس قوه قضاییه پیشین هم خودمستقلا آنها را بررسی وخلاف بودن آنها برای وی محرز شده بود.مدعیان اگر مدعی وجود اتهاماتی دیگر هستندچرا در طول ده سال آنهارابارئیس قوه قضاییه درمیان نگذاشته اند؟

۵-به نظر می رسدطرح این اتهامات ابزاری است برای پروژه ای بزرگتر در تخریب رئیس پیشین قوه قضاییه.ظاهرا احقاد بدریه و حنینیه چنان غلیان کرده که راهی جزاینگونه تخریبهای ناجوانمردانه و خلاف شرع و اخلاق ندیده اند.

۶-خبرگزاری رسمی دولت “ایرنا “اگر دغدغه اطلاع رسانی صحیح دارد بهتر است به جای انتشار اخبار مجعول، اسناد واقعی و صحیح تخلفات بستگان ونزدیکان رئیس جمهوررا منتشر کند اسنادی بسیار متنوع و رنگارنگ !! ، البته و صد البته اینگونه افشاگری ها راخلاف شرع و خلاف قانون و خلاف اخلاق می دانیم. چون محل رسیدگی به این امور قوه قضاییه است نه فضای مجازی لیکن اگر بناست افشاگری صورت گیرد خوب است ازنوع واقعی آن باشد نه مجعول !
بدیهی است پیگردحقوقی و قضایی کلیه مرتکبان وانتشار دهندگان این اخبار کذب به قصد تشویش اذهان عمومی همچنان محفوظ می باشد.

دفتر آیت الله آملی لاریجانی

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.