در انتظار امضای حکم صعود در «پولودیوو»/ زنده از لیگ ملت های والیبال؛ ایران ۰ – صربستان ۰

توازن؛

توازن؛

در انتظار امضای حکم صعود در «پولودیوو»

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی از هفته پنجم لیگ ملت های ۲۰۱۹ به مصاف صربستان رفت.

به گزارش “ورزش سه”، هفته پنجم لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ از امروز برای ۱۶ تیم شرکت کننده در سطح یک این رقابت ها استارت خورد. در پایان بازی های این هفته چهره ۶ تیم صعود کننده به مرحله نهایی مشخص خواهد شد.

امروز ستاره های والیبال از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن کالدرامای شهر «پولودیوو» بلغارستان به مصاف صربستان رفت؛ تیمی که از ۱۲ بازی گذشته خود فقط ۵ برد به دست آورده و تقریبا هیچ شانسی برای کسب مجوز صعود به مرحله نهایی ندارد. از سوی دیگر شاگردان کولاکوویچ با کسب ۱۰ برد از ۱۲ بازی اخیر خود فقط به یک برد نیاز دارند تا صعود خود را به شیکاگو قطعی کنند.

با اعلام افروزی، پزشک تیم ملی امروز تمام بازیکنان اعزامی به بلغارستان شرایط بازی را دارند و کولاکوویچ برخلاف بازی با فرانسه دستش برای انتخاب ترکیب اصلی کاملا بازاست.

کولاکوویچ که امروز برابر شاگردان سابق خود در تیم صربستان قرار می گیرد، سال گذشته با همین بازیکنان مقابل صرب ها شکست ۳ بر ۲ را در لیگ ملت های ۲۰۱۸ تجربه کرده است. ایران در مجموع ۶ رویارویی با صربستان فقط ۲ بار به برتری دست یافته و امروز هم می تواند با کسب سومین برد خود جواز صعود به مرحله نهایی را دریافت کند.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.