پورمحمدی: ایستادگی امروز مردم ایران الگویی برای ملت‌های جهان است

توازن؛

مشاور رئیس قوه قضائیه گفت: ایستادگی امروز مردم ایران به الگویی تمام عیار برای ملت‌های جهان تبدیل شده است.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی روز جمعه در آئین گرامیداشت سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب که پیش از نماز جمعه ارومیه برگزار شد، افزود: ملت آزاده ایران با وجود شدیدترین تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی در مقابل همه تلاش نظام سلطه ایستاده‌اند و راه خود را با عزت ادامه می‌دهند.

وی از کاهش بسیار زیاد اعتراض‌ها با وجود مشکلات اقتصادی طبق برآوردهای انجام شده خبر داد و اضافه کرد: در حال حاضر شاهد ارتقای انسجام بین مردم و امید اقشار مختلف هستیم و ملت ایران با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری با قدرت مسیر خود را ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه داعشی ها زاییده تفکر منافقان کوردل هستند، بیان کرد: منافقان با استفاده از چراغ سفید نظام سلطه به ویژه آمریکایی‌ها، دست به جنایت‌های بسیار زیادی زده‌اند که حوادث ابتدای تابستان در سال‌های دهه ۶۰ تنها بخشی از این جنایات است.

مشاور رئیس قوه قضائیه ادامه داد: با راه انداختن ماشین ترور منافقان توسط استکبار جهانی در سال‌های ابتدایی انقلاب، سرمایه‌های بزرگی نظیر شهیدان مطهری، مفتح، باهنر، رجایی و بهشتی به شهادت رسیدند که این امر ضایعه‌ای بزرگ برای کشورمان بود.

حجت الاسلام پورمحمدی با اشاره به شخصیت والای شهید بهشتی گفت: ایشان با وجود تهمت‌های بسیار از سوی دشمنان نظام اسلامی، در صحنه خدمت به مردم اقدامات ارزنده زیادی انجام دادند که هنوز هم اثرات آن موجود است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنی‌های منافقان با ملت آزاده ایران پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی همچنان ادامه دارد، افزود: البته ملت ایران در مقابل همه دشمنی‌های نظام سلطه از آمریکا تا منافقان ایستادگی کرده و سرخم نکرده اند.

وی اضافه کرد: نیروهای مسلح عزتمند ایران اسلامی نیز همگام با ملت ایران در مقابل توطئه‌های دشمنان و برای حفظ تمامیت ارضی ایران اسلامی ایستاده‌اند.

*این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است.*
لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.