انتخابات مجلس در سلامت و امنیت کامل برگزار می‌شود

چکیده: استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همکاری دستگاه‌ها و متولیان امر نتخابات آینده در این استان در سلامت و امنیت کامل برگزار می‌شود.

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم، حسین کلانتری در نشست با فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری نیروی انتظامی برای برگزاری انتخابات امن در استان شد و اظهار داشت: در طول دوران خدمت با سختی کار نیروهای ناجا آشنایی دارم این سربازان همیشه آماده و جان برکف علی رغم تعدد ماموریت‌ها، محدودیت هایی هم دارند.
وی با تاکید بر اینکه ناجا حافظ جان و مال و ناموس مردم است، ادامه داد: نظم و امنیت عمومی جامعه مرهون تلاش‌های شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی است.
نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این استان با تلاش ماموران ناجا و دیگر دستگاه‌های امنیتی و نظامی جزو امن ترین استان‌های کشور است.
کلانتری با بیان اینکه پست و مقام فرصتی برای خدمت به خلق است، عنوان کرد: بدون شک ماموران نیروهای نظامی و انتظامی به مراتب مسئولیت سنگین تری بر عهده دارند و می‌طلبد همچون فرمانده خود همیشه پای کار باشند.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو، تاکید کرد: برای برپایی هرچه بهتر انتخابات هر کدوم از ما وظایفی بر عهده داریم و انتظار می‌رود نیروی انتظامی ما را در این مسیر و برای مشارکت حداکثری مردم یاری کنند.
کلانتری با اشاره به حادثه تصادف دردناک محور یاسوج_ چرام، بیان کرد: از دور اخبار این حادثه را پیگیری می‌کردم و این اتفاق دلم را شکست و آرزوی صبر برای بازماندگان این حادثه را دارم.
وی با اشاره به اینکه استان در برخی زیرساخت‌ها از جمله راه مشکلاتی دارد، تاکید کرد: باید علاوه بر فرهنگ سازی توسط صدا و سیما، آموزش و پرورش، ارشاد، پلیس و سایر نهادهای فرهنگی برای جلوگیری از تصادفات با تمام توان زمینه رفع نقاط حادثه خیز و توسعه راه‌های استان را ایجاد کرد تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخ و دردناکی نباشیم.
کلانتری با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص)، گفت: ارزش دو نعمت امنیت و سلامت از نظر مردم پوشیده است و حفظ جایگاه امن استان به مراتب ماموریت سختی است که می‌طلبد مجموعه انتظامی استان در این راستا بیش از گذشته تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود که با همدلی و تعامل و در کنار مردم انتخابات آینده را در سلامت و امنیت کامل برگزار کنیم، خاطرنشان کرد: برای ارتقای جایگاه نیروی انتظامی استان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم و می‌طلبد مجموعه انتظامی استان نیز عملیاتی و پای کار باشند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.