استاندار کهگیلویه و بویراحمد: باید احزاب شناسنامه دار حمایت شوند

چکیده: استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید از احزاب شناسنامه داری که نگاه توسعه‌ای دارند، حمایت کنیم تا جرأت فعالیت پیدا کنند.

به گزارش توزان و به نقل از ایرنا، در آئینی با حضور معاون سیاسی وزیر کشور، حسین کلانتری، به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد و از زحمات ۲۱ ماهه علی محمد احمدی تقدیر شد.

کلانتری در این آئین با تاکید بر تقویت تشکل‌های مردم نهاد گفت: از ظرفیت سمن‌ها و احزاب باید استفاده شود اما فعالیت این تشکل‌ها هم باید به سمت کیفی شدن پیش برود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مدیر و تیم خاصی برای ادارات در نظر نگرفته، یادآوری کرد: مدیرانی که بتوانند مطابق با شاخص و چارچوب‌های مورد نظر دولت و در تحقق برنامه‌ها گام بردارند، کار خود را ادامه می دهند.

کلانتری تاکید کرد: مدیرانی که بتوانند سرعت خود را با دولت و برنامه‌ها هماهنگ کنند می‌مانند و کسانی هم که نمی‌توانند، در مسیر خود کنار می کشند و یا دولت آنها را کنار می‌گذارد.

وی ادامه داد: اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید را اولویت خود می دانم و در برنامه ارسالی به وزارت کشور راه، راه آهن، گردشگری، گیاهان دارویی، برنامه‌های فرهنگی و آموزشی دیده شده است.

کلانتری در ابتدای صحبت خود نیز تصریح کرد: هیچ زمانی منتسب به هیچ فردی نبوده ام ودر این مقطع نیز تمام توان خود را برای توسعه استان به کار می‌گیرم.

وی تاکید کرد: در عرصه مدیریتی از ظرفیت زنان و جوانان استفاده می کنیم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.