بهره‌برداری از پروژه محله سادات دوگنبدان

چکیده: مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اتمام مراحل نوسازی و بهسازی محله سادات دوگنبدان گفت: پروژه نوسازی محله سادات دوگنبدان با حضور نماینده این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش توازن و به نقل از فارس، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی از روند عملیات اجرائی بازآفرینی شهری بافت فرسوده شهر دوگنبدان و مراحل پایانی پروژه محله سادات در شهرستان گچساران بازدید به عمل آوردند.
در حاشیه  این بازدید حسین جنتی ضمن  ابراز رضایتمندی از خدمات انجام گرفته در این منطقه از شهر دوگنبدان گفت: فقرحاکم در این منطقه و افزایش آسیب‌های اجتماعی،  معابر تنگ و پلکانی، نماهای خشتی، وجود خانه‌های مخروبه و امکان وجود هر گونه فاجعه انسانی توجه مسوولان کشوری و استانی را  به خود جلب کرد.

 وی ادامه داد: با همت و تلاش همه مسئولین کشوری و استانی  و پیگیری‌های نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت  و همکاری سایر نهادهای خدمات رسان جان تازهای در کالبد بافت فرسوده شهر دوگنبدان به وجود آید.
جنتی با اشاره به عملیات اجرایی در محله سادات شهر دوگنبدان که توسط بنیاد مسکن صورت گرفته اشاره کرد و گفت:  پروژه محله سادات شامل فضا سازی، ایجاد پارک،  سنگ فرش،  نصب روشنایی و نصب تجهیزات بازی‌های کودکانه و سایر خدمات دیگر که در مرحله بهره‌برداری  قرار گرفته است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پروژه محله سادات شهر دوگنبدان  جمعه ساعت ۲۰:۳۰ با حضور نماینده این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
در پایان این بازدید ضمن بررسی وضعیت پروژه جهت رفع مشکلات دستورات و راهکارهای لازم را ارائه داده شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.