در نشست مشترک اصناف با نماینده مردم گچساران و باشت مطرح شد

به گزارش توازن ، غلامرضا تاجگردون در نشست با اصناف گچساران افزود: شهرستان گچساران به دلیل وجود صنعت نفت و برخی از مسائل دیگر برای کهگیلویه و بویراحمد مهم است.


وی بیان کرد: برخی از مسائل بازاریان مربوط به کل کشور است و برخی از مسائل دیگر آنها نیز منطقه ای است.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: به دلیل برخی از پروژه های کشوری مانند بهسازی و احیای خیابان بلادیان بازاریان ان منطقه دارای رکود شده بودند و در واقع بعد از اتمام این پروژه می خواهند فعالیت خود را از سر بگیرند.
تاجگردون عنوان کرد: یکی از مهمترین دغدغه های من بازار مرکزی گچساران است که امیدواریم که سازمان دارایی و مالیات استان همکاری بیشتری را با بازاریان گچساران انجاو دهد.
وی گفت: ۴ درصد از مالیاتهای دریافتی مالیات استان از مشاغل است.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطر نشان کرد: در سال گذشته بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان حق آلایندگی به شهرداری گچساران اختصاص یافت.
رئیس اتاق اصناف گچساران نیز در این نشست افزود: اصناف گچساران با توجه به راکد بودن بازار این شهرستان به دلیل پروژه بلادیان انتظار مساعدت از اداراه دارایی و مالیاتی استان را دارند.
فرود عبدی ادامه داد: امیدواریم تا یک قطعه زمین جهت احداث ساختمان اصناف گچساران اختصاص داده شود.
وی اضافه کرد: احداث بازارچه میوه در محله ۵۰۰ دستگاه و کارکنان، احداث پارکینگ عمومی در خیابان هلال احمر و یا پشت مسجد شهیدان از دیگر خواسته های بازاریان است.
گفتنی است نشست اصناف با نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولین شهرستانی در خصوص بررسی مشکلات اصناف شهر درسالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار و مقرر شد با توجه به مشکلات شدید اقتصادی موضوعات و مشکلات جاری اصناف و بازار بیشتر مدنظر قرار گیرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.