اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی گچساران بازدید کردند

به گزارش توازن ،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت:شهرستان گچساران یک شهرک و ناحیه صنعتی شامل شهرک صنعتی چهاربیشه و ناحیه صنعتی امامزاده جعفر را داراست.
سید هاشم موسوی ادامه داد: ۹۹ واحد تولیدی در شهرک صنعتی چهاربیشه و ناحیه صنعتی امامزاده جعفر(ع) گچساران وجود دارد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت:هم اکنون ۴۰ طرح تولیدی و صنعتی و ۲۳۰ طرح صنفی در شهرک های صنعتی گچساران در دست اجراست که تکمیل این طرح ها ضمن ایجاد اشتغال به رونق تولید نیز کمک خواهد کرد.
موسوی با اشاره به نامگذاری امسال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد: این بازدید با هدف احصاء مسائل، موانع تولید وتسهیل در امر سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی گچساران انجام شده است.

وی تعداد اشتغالزایی کارخانه های مورد بازدید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی را ۳۲۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم اعلام کرد.
وی در پاسخ آخرین وضعیت فعالیت واحد دماوند کار گچساران گفت: واحد دماوند کار تولید کندده دیوار پوش های PVC به علت عدم تامین مواد اولیه با مشکلاتی مواجه گردیده که در تلاشیم این واحد از طریق کار گروه های استانی و در صورت لزوم از طریق وزارت متبوع به چرخه تولید برگردد .
این مسئول از ایجاد یک ناحیه و شهرک صنعتی در آینده نزدیک در گچساران خبر داد و گفت:مصوبه ی ایجاد ناحیه از شورای برنامه ریزی استان و شهرک صنعتی از هیات دولت اخذ شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمدافزود:در حال پیگیری جهت اجرایی شدن این مصوبات هستیم که تحقق این مهم نیازمند همکاری و هم افزائی تمامی بخش ها و نهاد های متولی می باشد.
موسوی همچنین از ایجاد آب پایدار برای شهرک صنعتی چهاربیشه گچساران خبر داد و گفت: بدلیل پایین رفتن سطح آب زیرزمینی تمهیدات لازم جهت تامین آب مناسب برای این شهرک با همکاری آبفای شهری صورت پذیرفت که عملیات اجرایی در حال اتمام می باشد .
وی همچنین گفت:به علت وجود نوسانات برقی در فصل تابستان در شهرستان گچساران برق ۲مداره با قدرت۳۳کیلووات برای این شهرک صنعتی در حال اجراست که به زودی مشکل نوسانات برق مرتفع می گردد.

این هیات از بخش های گوناگون کارخانه های دماوند کار بزرگترین کارخانه روکش‌های PVC جنوب کشور ،قطرآب گچساران تولید کننده انواع لوله های پلی اتیلن،تصفیه و بسته بندی آب،کارخانه تولید کننده انواع ترشیجات،شوریجات،آبلیمو و کارخانه آردمارون بازدید و با مدیران کارخانه های مذکور گفت و گو و تبادل نظر کردند.
در این بازدید فعالان اقتصادی گچساران سرمایه در گردش را به عنوان یکی از مطالبات خود عنوان کردند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.