سفر اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به استان

چکیده: علی حسن نوروزی از سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هفته جاری به استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش توازن و به نقل از شبستان، حسن نوروزی ظهر امروز ( ۲ اردیبهشت) در نشست هماهنگی سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان، اظهار داشت: نشست های شورای توسعه و برنامه ریزی استان و گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در این سفر با اعضای این کمیسیون پیش بینی شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح موضوعاتی با محوریت تبیین جایگاه استان و مقایسه شاخص ها با میانگین کشوری در بخش های زیربنایی از جمله راه ها، فرودگاه یاسوج، راه آهن، سازه های آبی، کشاورزی و بخش اقتصادی و تلاش برای طرح و اجرایی شدن تبصره‌ ها و مواد قانونی موثر در توسعه استان مورد تاکید باشد.

نوروزی، تبیین گزارشی مبنی بر جایگاه استان به لحاظ اقتصادی، سهم استان در تولید ناخالص ملی، منابع بانکی، درآمدهای استان و نسبت منابع به مصارف از دیگر پیشنهادات است.

وی تاکید کرد: دستگاه‌ های تخصصی استان موظف شده‌ اند که گزارش جامع و کامل از وضعیت استان، نقشه ‌ها و اطلاعات لازم را همراه با درخواست ها، پیشنهادات و مطالبات استان در اختیار سازمان مدیریت قرار دهند تا برای تبیین در جلسات با اعضای کمیسون ارائه دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استان کهگیلویه و بویراحمد هم بر هر چه آمادگی بیشتر مسئولین دستگاه های اجرایی در خصوص خواسته ها و مطالبات استان در جلسات با اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

جعفر گوهر گانی، حضور اعضای این کمیسیون را به استان فرصتی برای بیان داشته ها، ظرفیت ها و توانمندها و همچنین مطالبه گری استان دانست و گفت: باید از این فرصت به خوبی برای توسعه استان بهره برد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.