جشن بزرگ اعیاد شعبانیه درگچساران برگزار می شود
جشن بزرگ اعیاد شعبانیه درگچساران برگزار می شود
به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران ، ویژه برنامه میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و ولادت با سعادت امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام زین العابدین (ع)میلاد فرخنده ی حضرت علی اکبر (ع) گرامیداشت روز جوان در شهر گچساران برگزار خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران در گفتگو با توازن ، ضمن تبریک این ایام خجسته اظهار داشت : مقرر بود جشنی بمناسبت ایام خجسته شعبانیه برگزار شود که به احترام همدردی با سیل زدگان کشوربرگزار نشد و به تعویق افتاد لذا این جشن همزمان با جشن نیمه شعبان روز شنبه مورخ سی یکم فروردین ساعت پنج بعدازظهر در محل خیابان بلادیان برگزار میگردد.
سیروس باوی تصریح کرد : جانبازان و ایثارگران برای دفاع از کشور و ارزش های اسلامی و انقلابی جان خود را نثار کردند و دفاع از حریم ولایت فقیه را برخواسته خود مقدم دانستند که این تفکر باید به عنوان الگوی ارزشی حراست و در جامعه گسترش و ترویج یابد.

وی گفت: جانبازان در راه حفظ اقتدار و امنیت میهن اسلامی به مقابله با دشمنان پرداختند و دراین راه با تقدیم بخشی از وجود ارزشمند خویش مدال افتخار جانبازی را در راه اسلام و قرآن ولایت به گردن آویختند که این امر بسیار ارزشمند و قابل تحسین و تکریم است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران ، جانبازان و پاسداران را یادگارهای هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت که این عزیزان با ایثارگری خود در دنیا خوش درخشیدند و افتخار این مرزو بوم هستند.
باوی گفت: این شهدا و جانبازان بودند که در مبارزه ای نابرابر پیروزی را برای میهن اسلامی به ارمغان آورند.
وی خاطر نشان کرد : اعیاد شعبانیه فرصتی جهت توسعه فرهنگ امامت در جامعه میباشد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران از تمام شهروندان و تشـکل‌های وفـادار به آرمـان های نظام اسـلامی را به حضور دراین جشن دعوت بعمل آورد.