جشن بزرگ اعیاد شعبانیه درگچساران برگزار می شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران در گفتگو با توازن ، ضمن تبریک این ایام خجسته اظهار داشت : مقرر بود جشنی بمناسبت ایام خجسته شعبانیه برگزار شود که به احترام همدردی با سیل زدگان کشوربرگزار نشد و به تعویق افتاد لذا این جشن همزمان با جشن نیمه شعبان روز شنبه مورخ سی یکم فروردین ساعت پنج بعدازظهر در محل خیابان بلادیان برگزار میگردد.
سیروس باوی تصریح کرد : جانبازان و ایثارگران برای دفاع از کشور و ارزش های اسلامی و انقلابی جان خود را نثار کردند و دفاع از حریم ولایت فقیه را برخواسته خود مقدم دانستند که این تفکر باید به عنوان الگوی ارزشی حراست و در جامعه گسترش و ترویج یابد.

وی گفت: جانبازان در راه حفظ اقتدار و امنیت میهن اسلامی به مقابله با دشمنان پرداختند و دراین راه با تقدیم بخشی از وجود ارزشمند خویش مدال افتخار جانبازی را در راه اسلام و قرآن ولایت به گردن آویختند که این امر بسیار ارزشمند و قابل تحسین و تکریم است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران ، جانبازان و پاسداران را یادگارهای هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت که این عزیزان با ایثارگری خود در دنیا خوش درخشیدند و افتخار این مرزو بوم هستند.
باوی گفت: این شهدا و جانبازان بودند که در مبارزه ای نابرابر پیروزی را برای میهن اسلامی به ارمغان آورند.
وی خاطر نشان کرد : اعیاد شعبانیه فرصتی جهت توسعه فرهنگ امامت در جامعه میباشد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران از تمام شهروندان و تشـکل‌های وفـادار به آرمـان های نظام اسـلامی را به حضور دراین جشن دعوت بعمل آورد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.