فرماندار گچساران: شهرداری کار بسیار زشتی انجام داده است

چکیده: در پی اختلافات شهرداری دوگنبدان با بنیاد مسکن استان در پروژه بافت فرسوده دوگنبدان، شهرداری دوگنبدان اقدام به تخریب آرم بنیاد مسکن نمود و سبب واکنش شدید فرماندار گچساران و بنیاد مسکن گردید.

چند روز پیش بود که رسانه ها از تخریب آرم بنیاد مسکن در پروژه بازسازی بافت فرسوده (محله سادات) دوگنبدان توسط افراد ناشناس خبر دادند.
رسانه ها در این خصوص نوشتند: در پی اختلافات شهرداری دوگنبدان با بنیاد مسکن استان در پروژه بافت فرسوده دوگنبدان، شهرداری دوگنبدان اقدام به تخریب آرم بنیاد مسکن  کرده است.
خبرنگار کبنانیوز با فرماندار گچساران در خصوص این اتفاق گفت و گویی را داشته است.
آقای خوان پایه نظر شما در مورد این حرکت و اقدام چیست؟

کار بسیار زشتی انجام شده است.
ببیند حتی پیمانکاران و شرکت های خصوصی در هر نقطه ای که کار می کنند و پروژه ای اجراء می کنند در محل اجرای پروژه تابلوی و مشخصات و نام شرکت را معرفی و نصب می کنند تا نام مجری طرح مشخص شود حال اینکه بنیاد مسکن یک دستگاه دولتی می باشد.
بنیاد مسکن واقعا تلاش و زحمات فراوانی می کشد که جادارد از آنها تشکر بکنم چون یکی از دستگاه های پای کار هستند و کار با کیفیت و خوب انجام می دهد.
بنیاد مسکن در سطح شهر دوگنبدان در اجرای رینگ بافت فرسوده  و اجرای  مبلمان شهری و….خوب و با ظرافت کار می کند و شهرداری آمده و چنین حرکتی انجام داده که چنین حرکتی  به هیچ عنوان مورد قبول ما نمی باشد و مورد تقبیح می باشد و شهرداری کار بسیار زشتی انجام داده است.
علت و هدف شهرداری از این اقدام چی بوده است ؟

من نمی دانم باید از خودشان سوال کنید اما نفس کار اشتباه و این حرکت درستی نبوده است.
حالا چه ضرورتی داشته  شهرداری یک آرم و دیوار را خراب کرده است، نهایت اگر در این خصوص بحثی داشتند باید می امدند و مطرح می کردند و قبل از این حرکت علت مخالفت خود را با نصب آرم بنیاد مسکن اعلام می کردند.
شما در این خصوص چه دستوراتی صادر کرده اید؟

ما گفتیم از طریق نیروی انتظامی این اتفاق را صورتجلسه کنید تا مشخص شود علت چی بوده است.


در ادامه مسئولان بنیاد مسکن به کبنانیوز گفتند که ما از طریق دستگاه ذی ربط این حرکت عجیب و غریب شهرداری دوگنبدان را پی گیری می کنیم اما باید به این موضوع اشاره بکنیم که اردلان زینل زاده شهردار اسبق دوگنبدان تعامل بسیار خوبی با بنیاد مسکن  داشت و فردی توانمند و شایسته بود. که جادارد یادی از وی و همچنین تشکر و قدردانی از وی داشته باشیم .

تصاویر تخریب آرم بنیاد مسکن توسط شهرداری دوگنبدان:

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.