اقدام جالب مغازه دار خلاق گچسارانی برای مشتری هایش
اقدام جالب مغازه دار خلاق گچسارانی برای مشتری هایش

به گزارش توازن ، سید مجتبی پاکزاد مغازه داری است که در محل پانصد دستگاه  بلوار وسط دست به اقدام جالبی زده است . وی در کنار کسب روزی حلال خود در مغازه اش قفسه ای را به کتابخانه کوچکی جهت امانت کتاب برای مشتری هایش اختصاص داده است . پاکزاد اظهار داشت :‌ جامعه […]

به گزارش توازن ، سید مجتبی پاکزاد مغازه داری است که در محل پانصد دستگاه  بلوار وسط دست به اقدام جالبی زده است .

وی در کنار کسب روزی حلال خود در مغازه اش قفسه ای را به کتابخانه کوچکی جهت امانت کتاب برای مشتری هایش اختصاص داده است .

پاکزاد اظهار داشت :‌ جامعه دور از فرهنگ یک جامعه بی تعادل است و فرهنگ پایه و اساس همه فعالیت هاست.

وی هدف خود را از این اقدام گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ، رشد نسلی آگاه و کتابخوان و کمک به دانش آموزان و جوانان برای استفاده از کتاب را بیان کرد و اعتقاد دارد کتاب و کتابخانه‌ به عنوان سرمایه‌های علمی و فرهنگی نسل جوان و نوجوان مورد نیاز ضروری هر محله می باشد.

پس از اقدام این کارفرهنگی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گچساران به دیدار سید مجتبی پاکزاد رفت و از وی  بخاطر کار ارزشمند ی که در زمینه فرهنگ کتابخوانی انجام داده را شایسته تقدیر ویژه دانست و با تجلیل از این مروج فرهنگی کتاب گفت: استفاده از کتابخانه ای که در مغازه برای اولین بار در شهرستان‌ گچساران بوجود آمده، نوید حرکتی فرهنگی و تأثیرگذار در حوزه فرهنگ شهرستان است که امیدواریم ادامه یابد.

کورش حسنی با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتاب‌خوانی در دین مبین اسلام خاطرنشان کرد: کتاب راه و روش زیستن، رسیدن به سعادت و کمال را فراهم می‌کند و باید اهمیتی بیشتری برای کتاب قائل باشیم.