مدیر جدید جهاد کشاورزی گچساران معارفه شد+ تصاویر

به گزارش توازن ، الیاس تاج الدینی در آئین تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم گچساران افزود: در فروردین ماه سالجاری بارش های فراوانی وجود داشت که در برخی از نقاط کشور موجب خسارات زیادی در بخش های مختلف شده است.

وی بیان کرد: با توجه به بارش های خوب در سالجاری امید می رود که در بخش کشاورزی شاهد رونق خوب باشیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: وجود این بارندگی ها باعث تقویت منابع آبی و رشد خوب علوفه شده است.

تاج الدینی عنوان کرد: تا کنون در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد اقدامات بسیار خوبی در حوزه کشاورزی از جملع توسعه باغات در اراضی شیب دار، توسعه ذنجیره غذایی و توسعه گیاهان دارویی انجام شده است.

وی گفت: تلاش می شود تا بتوانیم با توجه به اهمیت کلزا بیشتر به کشت این گیاه بپردازیم و بهره برداری خوب از مراتع و علوفه یکی دیگر از سیاست های این نهاد در کشور است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: در شهرستان گچساران بالای ۸۵ درصد از اراضی تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار دارند.

تاج الدینی بیان کرد: الگوهای مناسب برای کشاورزان تعریف  ودر اختیار آنها قرار داده می شود.

سرپرست فرمانداری گچساران نیز در این آئین افزود: جهاد کشاورزی بخش عمده ای از تأمین و امنیت مواد غذایی ر ا بر عهده دارد.

علی خوان پایه ادامه داد: در همین راستا نیز از این دستگاه انتظارات و توقعاتی وجود دارد.

وی گفت: با توجه به پتانسیل ها و زیر ساخت های بسیار خوب و تلاش های نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی  در حوزه کشاورزی باید برای پیشرفت و رونق کشاورزی در این شهرستان تلاش کرد.

سرپرست فرمانداری گچساران تصریح کرد: تبدیل شدن بالغ بر ۱۲ هزار هکتار زمین های دیم به زمین های آبی از جمله اقدامات بسیار ارزنده در سالهای اخیر در حوزه کشاورزی این شهرستان است.

خوان پایه عنوان کرد: با توجه به تخصیص های خوب از منابع آبی در گچساران تغیرات قابل ملاحضه ای را شاهد خواهیم بود که این امر همت مردم و مسئولان جهاد کشاورزی را طلب می کند.

وی افزود: با توجه به کمبود صنایع تولیدی در گچساران باید به این بخش توجه ویژه ای کرد.

مدیر جدید جهاد کشاورزی گچساران خاطر نشان کرد: تلاش خواهم کرد تا شهرستان گچساران از فرصت های طلایی خود در حوزه جهاد کشاورزی استفاده کرده و این شهرستان را با توجه به شعار سال جاری به رونق تولید برسانیم.

عبدالوهاب پورالحسینی اضافه کرد: این امر تنها با تلاش مضاعف و همدلی و وحدت تمامی پرسنل و دست اندرکاران و مردم منطقه میسر می شود.

آئین تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم جهاد کشاورزی گچساران با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار گچساران و برخی از مسئولان در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار و از زحمات علی مرادی تقدیر و سید عبدالوهاب پورالحسینی مدیر جهاد کشاورزی گچساران منصوب شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.