محموله کمک خیریه آبشار عاطفه‌ها ی گچساران به لرستان ارسال شد +تصاویر

سهیلا باشتویی در گفت‌وگو با توازن گفت : بعد از بارش‌های شدید که از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد، شاهد وقوع سیلاب در برخی از استان‌های کشور از جمله خوزستان و لرستان بودیم.

وی ادامه داد: این اتفاق ناگوار شادی نوروز را به کام بسیاری ازهموطنان ما تلخ کرد و باعث تحمیل خسارات مالی زیاد به خانواده‌های بسیاری شد.

مسئول خیریه آبشار عاطفه‌ها شهرستان گچساران افزود: در سیل اخیر خانواده‌های بسیاری خانه و کاشانه خود را از دست دادند و حالا در شرایط نامناسبی زندگی می‌کنند و امید بسیاری از آنها برای بهبود شرایط به نیکوکاران است.

وی با اشاره به اینکه کمک به همنوع در مواقع بحرانی ریشه در فرهنگ ایرانیان دارد، ابراز کرد: از گذشته تا کنون در مواقع بحرانی ایرانیان یاری‌گر هم بوده‌اند و به آسایش یکدیگر به اندازه آسایش خود اهمیت داده‌اند.

باشتویی خاطرنشان کرد: امروز چشم بسیاری از هموطنان که در سیل اخیر متحمل خسارت شده‌اند، به یاری مردم دوخته شده و کمک به آنها وظیفه‌ای شرعی است و دست کمی از جهاد ندارد.

وی تصریح کرد: با قطره قطره کمک‌های ما است که بخشی از نیازهای هموطنان سیل زده برطرف و امید آنها برای زندگی افزایش می‌یابد.

باشتویی اظهار کرد: خیرین نیک اندیش  گچساران به فراخور توان در این امر مشارکت کردند واین محموله در قالب کامیونی حامل پتو – پودر لباسشویی – شامپو صابون – فرش – موکت – آب معدنی – کنسرو ماهی کنسرو لوبیا – برنج – ماکارونی –روغن – رب گوجه – سویا – عدس – قند – چای خمیردندان – سرویس چینی – دمپایی – کیف – کفش – تشک و بالشت و لوازم بهداشتی به استان سیل زده لرستان ارسال شد.

مسئول خیریه آبشار عاطفه‌ها شهرستان گچساران افزود: ارزش این محموله سیصد میلیون ریال برآورد شده است.

باشتویی بیان کرد: ارسال کمک به مناطق سیل‌زده، سبب برطرف شدن بخشی از نیاز و کاهش رنج آنان می‌شود و حس نوع دوستی و محبت را نیز تقویت می‌کند.

گفتنی است: موسسه مردم نهاد آبشار عاطفه ها در سال ۱۳۸۰ در سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) تاسیس شد و این موسسه ۶۰۰شعبه در سراسر کشور در حال فعالیت دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.