رئیس جدید اداره امور عشایر گچساران منصوب شد+تصاویر

به گزارش توازن ، مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ، از زحمات قربان کرمی  در زمان تصدی رئیس امور عشایر شهرستان تقدیر و برای صادق فاتحی به عنوان رئیس جدید امور عشایر شهرستان گچساران آرزوی موفقیت کرد.

مجید علی پور جلسات تکریم و معارفه را فرصتی برای بزرگداشت و تجلیل از زحمات اشخاصی که در سمت های مختلف فعالیت می کنند، عنوان کرد.

وی افزود : جامعه عشایر سومین هدف جامعه کشور است که به دلیل تنوع اقلیمی موجود در کشور کوچ می کنند تا تولید اقتصادی داشته و از تمامی منابع طبیعی استفاده نمایند .

علی پور گفت : هر یک نفر عشایر گوشت مورد نیاز ۱۶ نفر در کشور را تامین می کند .

در این آیین قربان کرمی اداره عشایر شهرستان را یکی از اداره های فعال در ارائه خدمات مطلوب به عشایر شهرستان عنوان کرد و گفت:عشایر بدون هیچ چشم‌ داشتی و با کمترین امکانات اما با تلاش خستگی‌ ناپذیر بسیاری از نیازهای جامعه از جمله مواد لبنی و پروتئینی را مرتفع می‌کنند و خدا را شاکرم هستیم که توفیق خدمت یک هزار و ۸۶۱ روز را به اصیل‌ترین و نجیب‌ترین قشر از جامعه را داشته‌ام.

کرمی با بیان اینکه بیش از  یک هزار و ۸۶۹ خانوار عشایری با جمعیتی بیش از  ۱۰ هزار نفر در مناطق دریلا، آبگندی و کلاغ نشین و دیگر مناطق عشایری این شهرستان  سکونت دارند افزود : عشایر این شهرستان سالانه ۲ هزار و ۷۰۰ تن گوشت قرمز، ۶ هزار و ۴۸۰ تن انواع فرآورده‌های لبنی، ۱۵۰ تن پشم و ۲۵ تن گوشت سفید تولید می‌کنند.

رئیس جدید عشایر گچساران هم با اشاره به ظرفیت بالای دام در شهرستان های گچساران و باشت برنامه‌ریزی های مدون در راستای ارائه افزایش محصولات دامی را به عنوان پایلوت کشوری ، رونق اقتصاد و ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد .

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از تلاش های قربان کرمی  به عنوان رئیس سابق امور عشایر تقدیر و تجلیل به عمل آمد و صادق فاتحی نیز به عنوان رئیس جدید امور عشایر شهرستان گچساران معرفی شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.