بازدید تاجگردون از محل اسکان مهمانان نوروزی درگچساران

غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به همراه علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ستاد اسکان مهمانان نوروزی و خوابگاه شبانه روزی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها این شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید ها که شب گذشته انجام شده بود؛فرماندار گچساران، مدیر آموزش و پرورش گچساران و رئیس اداره ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از کارشناسان اداری نیز حضور داشتند.

کار خوب آموزش و پرورش درگچساران

تاجگردون در این باره نیز نوشت: امشب به همراه استاندار محترم و فرماندار و دیگر مسئولین از مراکز اسکان مسافرین در شهر بازدید داشتیم، خوشبختانه همه عوامل بخصوص همکاران و مدیران خوب آموزش و پرورش خیلی خوب کارها را انجام دادند.

این درحالی است که محمد شهبازی مدیر آموزش و پرورش گچساران درخصوص اسکان مسافران نوروزی دراین شهرستان می گوید: ۴۲ آموزشگاه در قالب ۳۲۰ کلاس درس در گروه‌های درجه ۱ و ۲ برای اسکان گردشگران و مسافرین نوروزی در این  شهرستان جهت پذیرایی از مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

وی افزود:در کنار این تعداد آموزشگاه  ۴۰۰ تخت در قالب سه آموزشگاه شبانه ‌روزی پیش بینی شده است که مدارس درجه یک دارای امکانات رفاهی مانند تلویزیون، یخچال و فرش جداگانه است و مدارس و یا خوابگاه‌های درجه ۲ دارای امکانات رفاهی هستند.

شهبازی اظهارکرد: شهرستان گچساران هرساله با توجه به آب و هوای بسیار خوب در ایام نوروز پذیرای مسافران و گردشگران بسیاری از اقصی نقاط کشورمان است و در مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان تلاش کرده ایم تا با برنامه ریزی مطلوب نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت برنامه سال های گذشته و رفع مشکلات در خصوص اسکان مدارس به بهترین شکل اقدام کنیم.

هرچند شهرستان گچساران یکی از سخت ترین روزهای بارانی در سال زراعی جاری را می گذراند و به گفته کارشناسان هواشناسی تا بامداد روز چهارشنبه همچنان سیل،بسیاری از مناطق استانمان را تهدید می کند؛به همین خاطر در اقدامی از سوی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گازگچساران ،سالن ورزشی پدخندق و نیز حسینیه امام جعفر صادق علیه السلام این شرکت در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفت.

سالن ورزش پدخندق در اختیار مسافران نورزی

این درحالی است که مدیر منابع انسانی نفت و گاز گچساران بااعلام این خبر افزود: با دستور مستقیم مدیرعامل با توجه به شرایط بحرانی سیل و بارندگی های امروز  کلیه امکانات سالن ورزشی پدخندق و حسینیه امام جعفر صادق(ع) این شرکت برای رفاه حال مسافران نوروزی جامانده در سفر محیا شده و در اختیار آنها قرار گرفت.

فرهاد جعفری اظهارکرد:همکاران امور ورزش تا پایان بحران سیل در آمادگی کامل هستند تا در صورت نیاز بخشی دیگر از سالن های ورزشی این امور را نیز در اختیار مسافران و افرادی که دچار خسارت هایی از سیل شوند قراردهند.

اقدام تحسین برانگیز شهروندان گچسارانی

این در حالی است که  جمعی از شهروندان خیراندیش گچسارانی با حضور در ” ستاد اسکان مهمانان نوروزی “، در اقدامی  خیرخواهانه با دعوت از مهمانان نوروزی ، خانه های خود را در اختیار آنها قرار دادند که این اقدام پسندیده شهروندان گچسارانی، تحسین مهمانان نوروزی را بدنبال داشت.

گفتنی است  سالن ورزشی پدخندق جنب پارک شهدای گمنام و در مسیر اصلی بلوار ولی عصرگچساران قراردارد و حسینیه امام جعفرصادق(ع) نیز در ضلع شمالی فلکه الله،در  کوی شهید هاشم پور این شهرستان واقع شده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.