سالن ورزشی چند منظوره در روستای باباکلان بهره برداری شد+تصاویر


سالن ورزشی چند منظوره در روستای باباکلان با اعتبار ۱۲۰۰۰ میلیون ریال و زیربنای ۱۴۴۰مترمربع از محل اعتبارات استانی به بهره برداری رسید.
به گزارش توازن ، نماینده شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورا اسلامی در آیین افتتاح این سالن ورزشی با تبریک سال نو به جامعه ورزشی روستای باباکلان گفت: با افتتاح این سالن خدمات مختلف ورزشی به این روستا ارائه خواهد شد.
غلامرضا تاجگردون توسعه اماکن ورزشی را یکی از نیازهای مهم عنوان کرد و افزود: هدف دولت ارائه خدمات مختلف از جمله در حوزه ورزش به مراکز بخش ها، مراکز دهستان ها و روستاها می باشد تا الگو سازی لازم در حوزه ورزش که مظهر نشاط و خوبی هاست تحقق یابد.
وی افزود: افتتاح این چنین مکانهایی اگر چه مهم است اما نگهداری این مکانها در جهت حفظ بیت المال برای نسل حاضر و ارث برای آیندگان از اهمیت فراوانی برخوردار است که نیازمند اهتمام لازم است.
هدف از اجرای این طرح به گفته تاجگردون افزایش سرانه ورزش،تقسیم عادلانه امکانات و ترغیب و تشویق جوانان به ورزش بوده است.

رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی احیای سنت‌ها و آیین‌های نوروزی هر منطقه و افزایش همدلی و نشاط اجتماعی را از مزایای برگزاری آیین‌های نوروز و جشن عیدانه برشمرد.

تاجگردون با بیان اینکه نباید بگذاریم فرهنگ غرب بر زندگی مردم ما غلبه کند تصریح کرد: با احیای هنرها و سنت های اصیل نباید اجازه دهیم فرهنگ غرب بر جوانان این دیارغلبه کند .

این سالن که عملیات اجرایی آن در سال ۱۳۹۳ آغاز شده بود به پیمانکاری شرکت عمرانی شهنل پایلبند و شرکت دنا فروغ بویراحمداحداث شده و امروز با حضور نماینده شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورا اسلامی – فرماندار ، جمعی از مسئولان، دهیار و شورای اسلامی روستای باباکلان به بهره برداری رسید.

جشن عیدانه در روستای باباکلان همزمان با گشایش سالن ورزشی چند منظوره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با برنامه های متنوع و شاد برگزار شد .

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.