توسعه اقتصادی در گرو عملیاتی شدن رونق تولید میسر میشود
توسعه اقتصادی در گرو عملیاتی شدن رونق تولید میسر میشود
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره با نام‌گذاری امسال به سال رونق ملی از سوی مقام معظم رهبری گفت : به طور قطع با وجود مشکلات اقتصادی، نامگذاری امسال به نام «رونق تولید»، گره گشای مشکلات اقتصادی را به دنبال خواهد داشت و به دنبال آن توسعه اقتصادی در گرو عملیاتی شدن رونق تولید میسر میشود.

غلامرضا تاجگردون در گفتگو با توازن ، ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: رونق تولید با حمایت همه جانبه از کالای ایرانی محقق می شود.
وی افزود : حمایت از تولید ایرانی، آثار مثبت متعددی برای اقتصاد کشور به همراه دارد؛ اقتصاد را رونق می‌بخشد، بنیان‌های اقتصاد مقاومتی را تقویت می‌کند، باعث افزایش بهره‌وری شده و کیفیت محصولات تولیدی را برای افزایش رقابت‌پذیری افزایش می‌دهد.
تاجگردون تاکید کرد : برای تحقق شعار امسال باید تولید خود را افزایش دهیم و به حمایت از کالای ایرانی متعهد باشیم.
وی ادامه داد: با رونق تولید، ایجاد کارو زمینه اشتغال فراهم و پیشرفت حاصل می شود که تمام این اقدامات منجر به امید درجامعه خواهد شد.
تاجگردون با بیان اینکه تولید کنندگان در بخش های کشاورزی، دامداری و صنعت باید مورد توجه قرار گیرند تصریح کرد : باید با همکاری و تعامل بین سرمایه گذاران و مدیران ، بخش تولید را در جامعه را تقویت کنیم تا کارخانه ها و واحدهای تولیدی به تعطیلی کشیده نشوند.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همکاری، همراهی مردم و مسئولان در رونق و توسعه اقتصادی کشور نقش مهمی دارد افزود: دولت و مسئولان در راستای تحقق منویات رهبری گام‌های بیشتری را برداشته تا مشکلات و معضلات کشور در حوزه اقتصادی کاهش یابد.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به استقبال مردم از شعار سال ۹۷ یعنی «حمایت از کالای ایرانی» و آثار مثبت آن، امسال مسئله محوری و اصلی، مسئله «تولید» را سرلوحه قرار داده و تاکید نمودند اگر تولید جریان یابد، هم مشکلات معیشتی و اشتغال حل می‌شود، هم موجب استغنای کشور از بیگانگان و دشمنان خواهد شد و حتی می‌تواند مشکل ارزش پول ملی را تا حدود زیادی برطرف کند، بنابراین شعار امسال را «رونق تولید» نامگذاری کردند