توسعه اقتصادی در گرو عملیاتی شدن رونق تولید میسر میشود

غلامرضا تاجگردون در گفتگو با توازن ، ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: رونق تولید با حمایت همه جانبه از کالای ایرانی محقق می شود.
وی افزود : حمایت از تولید ایرانی، آثار مثبت متعددی برای اقتصاد کشور به همراه دارد؛ اقتصاد را رونق می‌بخشد، بنیان‌های اقتصاد مقاومتی را تقویت می‌کند، باعث افزایش بهره‌وری شده و کیفیت محصولات تولیدی را برای افزایش رقابت‌پذیری افزایش می‌دهد.
تاجگردون تاکید کرد : برای تحقق شعار امسال باید تولید خود را افزایش دهیم و به حمایت از کالای ایرانی متعهد باشیم.
وی ادامه داد: با رونق تولید، ایجاد کارو زمینه اشتغال فراهم و پیشرفت حاصل می شود که تمام این اقدامات منجر به امید درجامعه خواهد شد.
تاجگردون با بیان اینکه تولید کنندگان در بخش های کشاورزی، دامداری و صنعت باید مورد توجه قرار گیرند تصریح کرد : باید با همکاری و تعامل بین سرمایه گذاران و مدیران ، بخش تولید را در جامعه را تقویت کنیم تا کارخانه ها و واحدهای تولیدی به تعطیلی کشیده نشوند.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همکاری، همراهی مردم و مسئولان در رونق و توسعه اقتصادی کشور نقش مهمی دارد افزود: دولت و مسئولان در راستای تحقق منویات رهبری گام‌های بیشتری را برداشته تا مشکلات و معضلات کشور در حوزه اقتصادی کاهش یابد.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به استقبال مردم از شعار سال ۹۷ یعنی «حمایت از کالای ایرانی» و آثار مثبت آن، امسال مسئله محوری و اصلی، مسئله «تولید» را سرلوحه قرار داده و تاکید نمودند اگر تولید جریان یابد، هم مشکلات معیشتی و اشتغال حل می‌شود، هم موجب استغنای کشور از بیگانگان و دشمنان خواهد شد و حتی می‌تواند مشکل ارزش پول ملی را تا حدود زیادی برطرف کند، بنابراین شعار امسال را «رونق تولید» نامگذاری کردند

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.