یک میلیارد دلار برای توسعه میادین نفت اختصاص یافت

به گزارش توازن ؛هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در این نشست دستاوردهای چهل ساله صنعت نفت را تشریح کرد.

This image has an empty alt attribute; its file name is صیدالی2-1.jpg

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: یک میلیارد دلار در قالب قراردادهای عملیات میدان  محور برای توسعه ۲میدان نفتی اصلی و ۹میدان فرعی شرکت گچساران در سال جاری اختصاص یافته است که با اجرای این طرح ها علاوه بر رونق کسب و کار و توسعه منطقه بخشی از بودجه های آنهاصرف مسئولیت های اجتماعی و طرح های اولویت دار عمرانی، فرهنگی و آموزشی در منطقه می شود .

صیدالی افزود: گچساران به عنوان  گلوگاه صادرات نفت  دارای نقش حیاتی دراقتصاد کشور می باشد .
وی تصریح کرد:شرکت بهره برداری نفت وگاز گچسارانبه عنوان دومین شرکت تولید کننده نفت در منطقه جنوب است که افزون بر ۲۰ درصد نفت کشور در این شرکت تولید می شود. صیدالی  قرار گرفتن تأسیسات این شرکت در چهار استان کهگیلویه و بویر احمد ، خوزستان ، بوشهر و فارس را از ویژگی های مهم این شرکت دانست 
  ایشان ابراز کردند:شرکت گچساران در راستای سیاست های ابلاغی  در مقابله با تحریم ها و خوداتکایی و خودکفایی، تاکنون گام های بلندی برداشته و با توجه به توانمندی های متخصصان وسازندگان داخلی  تحریم ها هیچ وقت کارساز نشده است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: این شرکت با ساخت بیش از یک هزار و ۷۰۰ قلم از قطعات و لوازم فنی مورد نیاز به خودکفایی قابل قبولی در ساخت و تعمیر قطعات مورد نیاز تاسیسات وماشین آلات خود دست یافته است. صیدالی گفت: استفاده از توان داخلی و دستیابی به تکنولوژی های جدید،رکن اصلی بهره‎وری و عامل مهم در پیشبرد اهداف کلیدی شرکت است.  وی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در پیشبرد اهداف شرکت نفت اظهار داشت:شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به‌عنوان گلوگاه حیاتی و اقتصادی کشور با دارا بودن منابع انسانی متخصص، متعهد و مجرب قادر خواهد بود با برنامه‌ریزی منسجم به اهداف تولیدی و صیانت از مخازن خود دست یابد.
صیدالی تصریح کرد: مدیریت فنی با تمرکز بربرنامه‌ریزی مدون و جامع فنی و ارائه نقشه راه به‌رغم کمبود منابع مالی روند تولید و بهبود عملکرد را در سطح شرکت تسریع بخشیده است.     مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت:۴۰درصد کارکنان شاغل در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در بخش عملیات مشغول به فعالیت هستندکه در راستای رضایتمندی و پویایی کارکنان عملیاتی و فنی شرکت  با پیگیری های انجام شده در سطح وزارت نفت و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ساختار سازمانی شرکت در این  دو بخش ارتقاءیافته است. 
در پایان این نشست مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در فضایی صمیمی به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت. شایان ذکر است دراین نشست  سرپرست روابط عمومی،مشاور رسانه ای وجمعی از کارکنان دفتر ،مدیر عامل راهمراهی می نمودند .

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.