افتخار آفرینی یک گچسارانی در آمریکا

چکیده: بخشی نژاد رئیس و مدیرعامل شرکت نرم افزاری Cloud-based VasoGnosis، Inc. (که قبلا به عنوان ۴D Flow شناخته شده است) است که می تواند درک یک پزشک از بیماری عصبی عضلانی را بهبود بخشد. این نرم افزار با استفاده از داده های موجود برای ارائه تجربیات پیشرفته و تجزیه و تحلیل آناتومی عروق خاص فرد در منطقه آسیب دیده است.

علی بخشی نژاد (دکتری مهندسی مکانیک) یکی از ۵۰ کارآفرین برتر ایالت ویسکانسین آمریکا است که در آخرین مرحله مسابقات طرح کسب و کار ایالت ویسکانسین ۲۰۱۹ حور خواهد داشت.
به گزارش توازن، بخشی نژاد در میان ده نفر از بهترین فینالیست ها در کنفرانس کارآفرینان ویسکانسین در ماه ژوئن در میلواکی حضور خواهد داشت.

بخشی نژاد مدیرعامل شرکت نرم افزاری VasoGnosis (که قبلا به عنوان ۴D Flow شناخته شده است) می باشد که می تواند درک یک پزشک از بیماری عصبی عضلانی را بهبود بخشد. این نرم افزار با استفاده از داده های موجود برای ارائه تجربیات پیشرفته و تجزیه و تحلیل آناتومی عروق خاص فرد در منطقه آسیب دیده است.

بخشی نژاد به عنوان یک دانشجوی دکترا، سه جایزه برای تحقیقات مهندسی پزشکی را در زمینه مدلسازی عددی جریان خون در آنوریسمهای مغزی به دست آورده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. علی بخشی نزاد گفت:

    با سلام
    ممنون از درج خبر. اسم شرکت من VasoGnosis هست. ممنون می شم اصلاح کنید.

    با تشکر

  2. hamkelasi گفت:

    با سلام و دروووود بر علی بخشی نژاد عزیز هم ورودی دوران دانشگاه در رشته مکانیک سیالات علی جون امیدوارم همچنان پیشرفت کنی تا روزی که یه هوش مصنوعی مثل قسمت دوم فیلم Avengers دوستار همیشگی ات یه هم ورودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.