نمایشگاه بهاره در باشت افتتاح شد

رئیس اتاق اصناف شهرستان باشت در گفتگو با توازن ، اظهار داشت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در باشت از مورخه ۲۳ اسفند تا ۲ فروردین ۹۸ با ۸۰ غرفه واقع در محل میدان باوی سالن ورزشی شهید حبیبی دوست دایر شده است.
فاطمه عسکری افزود: ساعات کار این نمایشگاه صبح ها( ۸ صبح تا ۱۲) و عصر ها ( ۳ تا ۱۰ شب) می باشد.
وی گفت: در نمایشگاه امسال کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شامل پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار و… با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می شود.
رئیس اتاق اصناف شهرستان باشت عنوان کرد: کلیه کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه می شود و بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف بر عملکرد فروشندگان نظارت می کنند.

در ادامه بهزاد جمالپور مدیر عامل شرکت نمایشگاهی اتیه راه جنوب اظهار داشت : این نمایشگاه با شرکت ۱۸ استان کشور درراستای تنظیم بازار، تعدیل قیمت کالاهای ضروری مورد نیاز مردم، افزایش قدرت مصرف‌کنندگان و تهیه کالاها با قیمت مناسب تر و ارزان تر بمناسبت ایام عید برگزار شده است.

جمالپور در رابطه با چگونگی نظارت بر کیفیت اجناس عرضه شده در این نمایشگاه‌ گفت: اجناسی که در این نمایشگاه‌ه عرضه می‌شود، بر حسب سلایق و بودجه‌های مختلف عرضه می‌شود، اما اجازه نمی‌دهیم کسی پول بیشتری بابت کیفیت کمتر دریافت کند. 

وی با بیان اینکه کیفیت اجناس عرضه شده توسط اتحادیه‌های مربوطه رصد می‌شود، افزود: کیفیت و قیمت دراجناس متنوع است و اجناس در این نمایشگاه با درجات مختلف از نظر جنس و کیفیت عرضه می‌‌شود. 

وی با بیان اینکه در نمایشگاه‌های بهاره تاکید بر این است که کالای ایرانی عرضه شود، گفت:۹۰ درصد از اقلام عرضه شده در نمایشگاه های عرضه مستقیم کالای بهاره در این شهرستان تولید داخلی است.

این فعال اقتصادی بیان کرد: حدود ۲۵درصد از غرفه داران این نمایشگاه از باشت و ۷۵درصد نیز غیر بومی هستند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاهی اتیه راه جنوب اظهار داشت: نمایشگاه بهاره ، عرضه مستقیم کالا با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی، حذف واسطه ها، کنترل قیمت و کمک به اقتصاد خانواده ها برگزار می شود و اقلام مورد نیاز مردم باید دارای کیفیت و با قیمت مناسب ارائه و مردم از خرید خود رضایت داشته باشند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.