کارگاه آموزشی ارزیابی سوانح در گچساران برگزار شد+تصاویر
کارگاه آموزشی ارزیابی سوانح در گچساران برگزار شد+تصاویر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگاه آموزشی منطقه ای ارزیابی سوانح سطح ۲ با حضور ۱۶ استان و ۵ مدرس برجسته کشوری به میزبانی گچساران برگزار شد.

به گزارش توازن “امان اله جهانبین” در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی منطقه ای ارزیابی سوانح سطح ۲ درجمع خبرنگاران درگچساران افزود: این کارگاه با هدف آماده سازی پرسنل جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث و سوانح احتمالی اجرا گردید.

وی بیان کرد: کارگاه آموزشی منطقه ای ارزیابی سوانح سطح ۲ در شهرستان گچساران با حضور ۱۶ استان و ۵ مدرس برجسته کشوری برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این کارگاه از تاریخ ۱۹ اسفند ماه الی ۲۱ از سوی معاونت بهداشت و درمان توانبخشی هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گچساران اجرا شده است.

جهانبین عنوان کرد: ما در جهت تحثقق سند راهبردی جمعیت هلال احمر به نام جوامع ایمن تا باور در برابر مخاطرات و حوادث با حفظ کرامت انسانی و برقرایر صلح و دوستی در تمام جوامع گام بر می داریم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: این کارگاه آموزشی به مدت سه روز و با شرکت معاونان امداد، آموزش وپژوهش، درمان، کارشناسان و روسای شعب جمعیت برگزاری کارگاه آموزشی ارزیابی سوانح هلال احمر ۱۶ استان برگزار شد.

جهانبین اضافه کرد: استانداردسازی بررسی سوانح، در اولویت بودن ارزیابی‌ها و شناخت مشکلات ایجاد شده در مواقع بحرانی از مهمترین محور‌های این کارگاه بود.

کارگاه آموزشی منطقه ای ارزیابی سوانح سطح ۲ با حضور استانهای بوشهر، ایلام، خوزستان، لرستان، همدان، چهارمحال بختیاری، سیستان و بلوچستان، مرکزی، کرمانشاه، کرمان و یزد و کهگیلویه و بویراحمد ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر توسط معاونت بهداشت و درمان توانبخشی هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گچساران به مدت ۳ روز برگزارشد.