کارگاه آموزشی ارزیابی سوانح در گچساران برگزار شد+تصاویر

به گزارش توازن “امان اله جهانبین” در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی منطقه ای ارزیابی سوانح سطح ۲ درجمع خبرنگاران درگچساران افزود: این کارگاه با هدف آماده سازی پرسنل جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث و سوانح احتمالی اجرا گردید.

وی بیان کرد: کارگاه آموزشی منطقه ای ارزیابی سوانح سطح ۲ در شهرستان گچساران با حضور ۱۶ استان و ۵ مدرس برجسته کشوری برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این کارگاه از تاریخ ۱۹ اسفند ماه الی ۲۱ از سوی معاونت بهداشت و درمان توانبخشی هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گچساران اجرا شده است.

جهانبین عنوان کرد: ما در جهت تحثقق سند راهبردی جمعیت هلال احمر به نام جوامع ایمن تا باور در برابر مخاطرات و حوادث با حفظ کرامت انسانی و برقرایر صلح و دوستی در تمام جوامع گام بر می داریم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: این کارگاه آموزشی به مدت سه روز و با شرکت معاونان امداد، آموزش وپژوهش، درمان، کارشناسان و روسای شعب جمعیت برگزاری کارگاه آموزشی ارزیابی سوانح هلال احمر ۱۶ استان برگزار شد.

جهانبین اضافه کرد: استانداردسازی بررسی سوانح، در اولویت بودن ارزیابی‌ها و شناخت مشکلات ایجاد شده در مواقع بحرانی از مهمترین محور‌های این کارگاه بود.

کارگاه آموزشی منطقه ای ارزیابی سوانح سطح ۲ با حضور استانهای بوشهر، ایلام، خوزستان، لرستان، همدان، چهارمحال بختیاری، سیستان و بلوچستان، مرکزی، کرمانشاه، کرمان و یزد و کهگیلویه و بویراحمد ویژه کارکنان جمعیت هلال احمر توسط معاونت بهداشت و درمان توانبخشی هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در گچساران به مدت ۳ روز برگزارشد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.