یادواره شهدای سرافراز گچساران برگزار می شود

سیروس باوی در گفت و گو توازن ، افزود: گفت: برگزاری یادواره شهدا ضمن اینکه باعث ماندگاری یاد و خاطره شهیدان والامقام می شود، مروج فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در جامعه است.

وی اظهار کرد: با وجود فضای مسموم مجازی و ایجاد شبهه در افکار عمومی بویژه میان نسل جوان، برگزاری یادواره شهدا باعث آشنایی هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان با راه و سیره شهدا می شود.

باوی در ادامه گفت : این یادواره هرساله در اواخر اسفند ماه در شهرستان ولایتمدار و شهید پرور گچساران برگزار می شود.

وی بیان کرد: یادواره ۳۶۰ شهید و ۶ شهید گمنام گچساران با حضور سخنران کشوری در حسینیه ثارالله( کانون بسیج) این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران تصریح کرد: این مراسم در روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه در ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.

باوی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا‌ عنوان کرد: سخنران این مراسم سردار دکتر عباسعلی فرزندی و مداحی این بر نامه توسط مداح اهل بیت حاج محسن بنی فاطمه برگزار می شود.

وی گفت: شهرستان گچساران ۳۶۰ شهید و یک هزار و ۷۳۵ جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گچساران یادآور شد: به برکت امنیت حاکم بر کشور که ثمره خون مطهر شهداست مردم در رفاه و آرامش زندگی می کنند و باید قدردان این نعمت بزرگ و تلاش برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم.

باوی برگزاری یادواره شهدا را گام مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برشمرد و بر تکریم خانواده معظم شهیدان و ایثارگران تاکید کرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.