دیبالای ایرانی در تبلیغ جهانی آدیداس

به گزارش توازن و به نقل از ورزش سه، او بعد از انجام یک حرکت خارق العاده با توپ همانند دیبالا شادی کرد. پخش شدن این کلیپ در فضای مجازی موجب شد تا دیبالا به وجد بیاید و علاوه بر بارگذاری ویدئوی کودک ایرانی در پی پیدا کردن او باشد و خلاصه اینکه واکنش دیبالا به این کلیپ امیر محمد علامه را جهانی کرد.

پخش کلیپ امیر محمد علامه در برنامه نود که برای فوتبال بازی کردن چه سختی هایی را تحمل می کند برای ایرانی ها هم جالب بود و در فضای مجازی چه غوغایی که به پا نکرد. همه به او آفرین گفتند و آرزو کردند روزی در این فوتبال تبدیل به بازیکنی معروف شود. اما به نظر می رسد دیبالای ایرانی امروز به اندازه کافی شهرت جهانی پیدا کرده است. در تازه ترین اتفاق شرکت آدیداس در تبلیغ خود از صحنه ای که امیر محمد علامه توپ را وارد سوراخ دیوار می کند و همانند دیبالا شادی پس از گل را به نمایش می گذارد استفاده کرده است. در این کلیپ تبلیغی دیوید بکام و زیدان در کنار هم نشسته اند و در مورد کیفیت محصولات آدیداس صحبت می کنند و دراین بین تصاویر جالبی از فوتبال پخش می شود که یکی از این تصاویر ضربه امیر محمد علامه است.

دیبالای ایرانی در تبلیغ جهانی آدیداس. لحظه ای که امیر محمد علامه به توپ ضربه می زند و توپ او وارد هدف می شود هیچ گاه فکر نمی کرد که با این حرکت جهانی شود اما این اتفاق به لطف فضای مجازی و البته پیگیری دیبالا رخ داد! شاید اگر امیر محمد علامه تبدیل به فوتبالیست خوبی شود و مسیر های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کند به اندازه امروز معروف نشود. همه امیدوارند او در این مسیر به خوبی هدایت شود و در نهایت روزی در این فوتبال با تکیه بر توانمندی های فنی خود مایه افتخار و مباهات محله ای شود که امروز در آنجا فوتبال بازی می کند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.