رییس جدید سازمان فنی و حرفه‌ای گچساران منصوب شد



به گزارش توازن ، در این مراسم که باحضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ومسئولان شهرستان گچساران و پرسنل فنی و حرفه ای در سالن اجتماعات فنی و حرفه ای این شهرستان انجام شد.

افشین محمودی به سمت رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه شهرستان گچساران منصوب واز خدمات علی گرامی تقدیرشد.

فرج اله رادمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این مراسم با تاکید بر نقش آموزش های فنی در اشتغال جوانان اظهارداشت: مهمترین رسالت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای ارائه مهارت‌های مختلف برای افراد جویای کار بوده که انتظار می‌رود در این راستا گام‌های اساسی برداشته شود.
راد تاکید کرد: نقش آموزش‌های مهارتی در تحقق اقتصاد مقاومتی کلیدی و محوری است و می‌توان با ارائه آموزش با کیفیت، رونق تولید داخلی و اشتغال پایدار را به ارمغان آورد.
رییس سابق فنی و حرفه ای شهرستان در ادامه اظهار داشت : مراکز فنی و حرفه ای متولی آموزش های کوتاه مدت غیر رسمی است و بستر لازم را برای کسانی که بدون مهارت و جویای کار هستند، فراهم می کند.
علی گرامی افزود : از سال ۱۳۹۳ تا کنون بر اساس نیازسنجی آموزشی و بازار کار در گچساران ۵۱دوره آموزشی در خوشه های. صنعت – خدمات – فرهنگ و هنر – کشاورزی برگزار که از تعداد ۱۶دوره آموزشی با همکاری سایر استانها در گچساران و ۸دوره را با مشارکت مرکز پژوهشهای علمی و فنی برگزار شده است.
گرامی برگزاری دوره های آمزش icdl. برای نابینایان و کم بینایان ، راه اندازی تیم آنوزشی در محلات سادات و لبنان و برگزاری ۴همایش بزرگ در نوزه های کار آفرینی را از دیگر فعالیتهای فنی و حرفه ای عنوان کرد .
وی بیان داشت: ثروت اصلی جامعه را نیروی انسانی توانمند می سازد و ثروت مهارتی به اندازهای اهمیت دارد که باید همه فناوری ها را برای آن به کار گیریم.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. علی گفت:

    سلام..یه بار خدمت اقای گرامی رسیدم.خدایی حرف نداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.