گزارش تصویری آیین افتتاحه طرح جدید خیابان بلادیان(بخش اول)

چکیده: طرح ساماندهی خیابات شهید بلادیان شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد،نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی،شهرستانی و مردم افتتاح شد.

 نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه شب در آئین افتتاح این طرح گفت: عملیات اجرا شده در این طرح شامل احداث سه هزار و ۵۰۰ متر مربع راهرو سرپوشیده، هفت هزار متر مربع زیرسازی و کفسازی فضای روباز، ۶۰۰ متر مکعب بتن ، ۱۰هزار متر سنگ فرش، ۵۵۰ متر کانال سرپوشیده، ۶هزا رمتر پیاده راه سازی و چهار هزار و ۵۰۰ متر نما سازی بوده است.
غلامرضا تاجگردون افزود: خاکبرداری ،فونداسیون ، آرماتوربندی ،بتن ریزی،ساخت اسکلت فلزی ستون ها در ضلع های شمالی و جنوبی از دیگر بخش های عملیات اجرایی انجام شده در این طرح است.
وی اجرای نمای آجری رواق های مجاور خیابان، انجام عملیات تخریب ، خاکبرداری و بتن کف سازی ،پیاده روسازی، اجرای کابل کشی در ضلع های شمالی و جنوبی برای تکمیل طرخ انجام شد.
تاجگردون اعتبار مصوب این طرح را ۱۲۰میلیارد ریال اعلام کرد.
وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای اجرای برنامه های فرهنگی در این خیابان ابراز امیدواری کرد: این طرح بتواند افزون بر تغییر مبلمان شهری در افزایش روحیه مردم نیز اثرگذار باشد.
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اهمیت بازآفرینی شهر در نشاط و امیدآفرینی بین شهروندان از برنامه ریزی برای ساماندهی چند خیابان مهم شهر دوگنبدان خبر داد.

عکاس: جواد حسنی

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.