افتتاح و کلنگ زنی ۴۰ طرح توسعه شهری در باشت+فیلم

چکیده: ۴۰ طرح زیرساخت توسعه شهری باشت با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی روز جمعه کلنگ زنی و بهره برداری شد.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز جمعه در حاشیه شروع عملیات اجرایی و افتتاح این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح ها در بخش های فضای سبز، جدول گذاری ، احداث بلوار و دیگر زیرساخت های شهری افتتاح یا کلنگزنی شده است.
علی محمد احمدی میزان سرمایه گذاری این ۴۰ طرح را ۲۶۰ میلیارد ریال برآورد کرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، بولوار شفا با بیش از هفت میلیارد ریال، پارک کوهستان با ۲۵ میلیارد ریال ،ساماندهی تپه نور الشهدا با ۷۰۰میلیون ریال ،ساماندهی پارک جنگلی با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ،ساختمان اداری با پنج میلیارد ریال،بلوار شهید تاجگردون با سه میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال،فاز دوم بلوار شهید فهمیده با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار را از مهمترین طرح های افتتاح شده ذکر کرد.
احمدی ساخت میدان های ولایت و پرستار با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال،ساماندهی گلزار شهدا با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ،فرش و سرامیک سطح شهر با ۲۰میلیارد ریال ، جدول گذاری خیابان های سطح شهر با هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از دیگر طرح های بهره برداری شده امروز دانست.
وی تصریح کرد: پارک بانوان، فاز دوم بلوار ۴۵ متری،سیل بند شمالی و پارک محله ای خیابان بسیج با بیش از ۳۷ میلیارد ریال از پروژه هایی است که عملیات اجرایی آنان شروع شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از تلاش های مسئولان شهرستان باشت به ویژه شهردار ، توسعه زیرساخت های زندگی این شهر را مطلوب ارزیابی کرد.

عکس: حیدر عدالتی نژاد

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.