تمدید اعتبار گواهینامه های استاندارد سیستمهای مدیریتی استقرار یافته

به گزارش توازن ؛ ممیزان شرکت بهین گستران پایدار پس از دو روز ممیزی، درتاربخهای پنجم وششم اسفند ماه ضمن ارائه گزارش نهایی، صلاحیت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران را برای تمدید اعتبار گواهینامه های سیستمهای مدیریتی تایید کردند.

در جلسه اختتامیه ممیزی مراقبتی که ششم اسفند ماه برگزار شد، سرممیز شرکت مذکور گفت: خوشبختانه بررسی های همکاران ما نشان می دهد که در زیرساختها اقدامات بسیار خوبی انجام شده و شرکت گچساران در تجزیه و تحلیل شاخصهای فرایندی یکی از بهترین سازمانها در بین سایر سازمانهای همنام است.

در این جلسه مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ضمن تبریک این موفقیت به همکاران گفت: ما نباید فقط به صرف داشتن این گواهی نامه ها به خود ببالیم بلکه این موفقیت باید عزم و اراده و همت ما را برای حرکت و پویایی هر چه بیشتر ، دو چندان کند و در عمل برای اهداف شرکت مثمر ثمر واقع گردد.

مهندس صیدالی افزود: در سالهای گذشته تلاش بسیار زیادی شده تا این سیستمها در شرکت استقرار یابد و خوشحالیم که برآیند این تلاشها سطح استاندارد کار همکاران ما را در این شرکت ارتقا داده و بواسطه الزام به رعایت موازین و شاخصها ، ریسک خطر را در حوزه های ایمنی کارکنان، تاسیسات و حفظ محیط زیست کاهش داده است.

وی گفت : امروز هنر همکاران ما باید این باشد که با وجود همه مشکلات، هر چه بیشتر خود را به استانداردها نزدیک کنیم.

صیدالی بر لزوم رفع اشکالات جزیی موجود تاکید کرد و افزود: از هم اکنون باید در این جهت حرکت کنیم و امیدواریم گزارش سال آینده تیم ممیزی کننده مطلوبتر از امروز باشد.

محمد غلامی سرپرست اداره مهندسی سیستم ها و بهره وری و نماینده مدیر عامل در سیستم مدیریت یکپارچه IMS ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران و روسای ادارات، ممیزان و کارشناسان مجموعه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به سبب انجام فعالیت های سیستمی انجام شده اظهار نمودند که سیستم های مدیریتی ISO 9001: 2015 ISO TS 29001: 2010 ISO 14001: 2015 OHSAS 18001:2007 HSE E&P FROUM :1994 که از سال ۱۳۸۳ در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران استقرار داده شده و از آن زمان تاکنون توسط مدیریت ارشد سازمان تلاش های بسیاری جهت استقرار، حفظ و نگهداری سیستم های مدیریتی انجام گرفته است و عملیات ممیزی انجام شده نیز در راستای تلاش های یاد شده می باشد و تایید صلاحیت توسط ممیزان محترم شرکت بهین گستران پایدار ،گواهی دهنده فعالیت های صورت گرفته می باشد .

وی ضمن تقدیر از سیستم ممیزی شرکت بهین گستران پایدار عنوان نمودند که گزارش تیم ممیزی مبنی بر نقاط مثبت موجود، موجبات سربلندی و افتخار شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران شده است و از اهم نقاط مثبت می توان به فعالیت های صورت گرفته در قبال بافت سازمان، ریسک ها و فرصت های واحد های عملیاتی، تجزیه و تحلیل شاخص های فرآیندی، ارزیابی و تحلیل داده ها، عملکرد واکنش در شرایط اضطراری، تهیه نرم افزار های پشتیبان اشاره نمود شد.

در این جلسه از سوی تیم ممیزی کننده توصیه های لازم برای انطباق مطلوبتر کالیبراسیون و کنترل عملیات با استانداردها ذکر شد و در جمع بندی نهایی صلاحیت داشتن گواهینامه های استاندارد برای شرکت گچساران به مدت یکسال دیگر تایید شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.