افشاریان رئیس هیئت فوتبال استان شد+عکس
افشاریان رئیس هیئت فوتبال استان شد+عکس
خداداد افشاریان بعد از کش و قوس‌های فراوان به عنوان رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

به گزارش توازن، تابستان امسال فدارسیون فوتبال صلاحیت “خداداد افشاریان” برای انتخابات هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد را رد کرد ولی بعد از ماه‌ها بلاتکلیفی مجدد صلاحیت این داور فوتبال تایید و در یک انتخابات بدوق رقیب به عنوان رئیس هیئت فوتبال این استان انتخاب شد.

در نیمه اول امسال در مرحله استانی از میان ۷ نفر نامزد رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد که در نهایت صلاحیت خداداد افشاریان، حمزه دامیده و کرم جانی پور تایید شد و برای تایید احراز شرایط لازم به فدارسیون فوتبال معرفی شدند.

فدراسیون فوتبال در مکاتبه‌ای در پنجم شهریورماه با امضای محمدرضا ساکت تایید شرایط مدیریتی و درخواست استعلام حمزه دامیده و کرم جانی‌پور دو نفر از نامزدهای رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد را احراز کرده ولی خبری از خداداد افشاریان نیست.

خداداد افشاریان سال ۹۵  نیز برای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کاندیدا شد که به استناد (بند ۶ ماده ۲۲ اساسنامه) رد صلاحیت مدیریتی شد.

به گزارش تسنیم، با حضور تاج انتخابات بدون رقیب رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که در نهایت خداداد افشاریان با ۲۰ رای به عنوان رئیس هیئت انتخاب شد، حمزه دامیده و کرم جانی‌پور برای انتخابات استعفاء دادند.

کهگیلویه و بویراحمد شرایط داشتن یک تیم فوتبال در لیگ برتر را دارد

 رئیس فدراسیون فوتبال امروز در مجمع انتخابات رییس هیئت فوتبال استان گفت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت یک تیم فوتبال لیگ برتری را دارد و باید در این زمینه با تدبیر عمل کرد.
مهدی تاج افزود:روزی تیم فوتبال شهرداری یاسوج تا یک قدمی قهرمانی جام حذفی رفت که این بیانگر ظرفیت‌های موجود در کهگیلویه و بویراحمد است.
وی با اشاره به موفقیت‌های تیم لیگ دسته دومی نفت و گاز گچساران گفت: با توجه به گزارش‌های ارائه شده توسط همکاران، کهگیلویه و بویراحمد شرایط داشتن یک تیم فوتبال در لیگ برتر را دارد.تاج خواستار هماهنگی، تعامل و همگرایی دست‌اندرکاران فوتبال استان شد وگفت: در هر استانی اختلاف وجود داشته خبری از رشد، توسعه و پویایی فوتبال نیست، ولی در سایر استان‌های که همگرایی و وحدت وجود دارد به صورت مستمر شاهد رشد این ورزش هستیم.

عکس: خبرگزاری فارس