افشاریان رئیس هیئت فوتبال استان شد+عکس

چکیده: خداداد افشاریان بعد از کش و قوس‌های فراوان به عنوان رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

به گزارش توازن، تابستان امسال فدارسیون فوتبال صلاحیت “خداداد افشاریان” برای انتخابات هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد را رد کرد ولی بعد از ماه‌ها بلاتکلیفی مجدد صلاحیت این داور فوتبال تایید و در یک انتخابات بدوق رقیب به عنوان رئیس هیئت فوتبال این استان انتخاب شد.

در نیمه اول امسال در مرحله استانی از میان ۷ نفر نامزد رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد که در نهایت صلاحیت خداداد افشاریان، حمزه دامیده و کرم جانی پور تایید شد و برای تایید احراز شرایط لازم به فدارسیون فوتبال معرفی شدند.

فدراسیون فوتبال در مکاتبه‌ای در پنجم شهریورماه با امضای محمدرضا ساکت تایید شرایط مدیریتی و درخواست استعلام حمزه دامیده و کرم جانی‌پور دو نفر از نامزدهای رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد را احراز کرده ولی خبری از خداداد افشاریان نیست.

خداداد افشاریان سال ۹۵  نیز برای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کاندیدا شد که به استناد (بند ۶ ماده ۲۲ اساسنامه) رد صلاحیت مدیریتی شد.

به گزارش تسنیم، با حضور تاج انتخابات بدون رقیب رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که در نهایت خداداد افشاریان با ۲۰ رای به عنوان رئیس هیئت انتخاب شد، حمزه دامیده و کرم جانی‌پور برای انتخابات استعفاء دادند.

کهگیلویه و بویراحمد شرایط داشتن یک تیم فوتبال در لیگ برتر را دارد

 رئیس فدراسیون فوتبال امروز در مجمع انتخابات رییس هیئت فوتبال استان گفت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت یک تیم فوتبال لیگ برتری را دارد و باید در این زمینه با تدبیر عمل کرد.
مهدی تاج افزود:روزی تیم فوتبال شهرداری یاسوج تا یک قدمی قهرمانی جام حذفی رفت که این بیانگر ظرفیت‌های موجود در کهگیلویه و بویراحمد است.
وی با اشاره به موفقیت‌های تیم لیگ دسته دومی نفت و گاز گچساران گفت: با توجه به گزارش‌های ارائه شده توسط همکاران، کهگیلویه و بویراحمد شرایط داشتن یک تیم فوتبال در لیگ برتر را دارد.تاج خواستار هماهنگی، تعامل و همگرایی دست‌اندرکاران فوتبال استان شد وگفت: در هر استانی اختلاف وجود داشته خبری از رشد، توسعه و پویایی فوتبال نیست، ولی در سایر استان‌های که همگرایی و وحدت وجود دارد به صورت مستمر شاهد رشد این ورزش هستیم.

عکس: خبرگزاری فارس
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.