مباحث تنظیم بازار مهمترین اولویت های ایام آتی است

به گزارش توازن ، علی‌خوان‌پایه در این نشست صمیمی ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه با تأکید بر جایگاه رسانه ها به عنوان رکن چهارم جامعه اظهار کرد: رسانه ها به عنوان یک چشم بینا می توانند مسائل را به مسئولین گوشزد و شفاف و آزادانه نسبت به انعکاس اخبار،گزارشات و مشکلات مردم فعالیت کنند.
وی در ادامه از اصحاب رسانه خواست به شکل ویژه ای ظرفیت های جامعه را شناسایی و به مسئولین ارائه دهند و همین امر می تواند نقش موثری در پیشرفت جامعه داشته باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: جایگاه رسانه ها در برقراری ارتباط بین مردم و دستگاههای اجرایی ، پی گیری مطالبات مردم ، هدایت افکار عمومی و تأثیر در تصمیم گیری ها بسیار مهم است و اگر با نقد منصفانه و به دور از تخریب باشد می تواند در جهت رشد و توسعه شهرستان نقش بسیار موثری ایفا نماید.
وی اظهارداشت: در هر پست و مقامی که هستیم باید بدانیم ضمن احترام به همه اندیشه ها و افکار باید فقط به فکر خدمت به مردم باشیم تا رسالت خود را بخوبی انجام دهیم و مردم را راضی کنیم.
خوان‌پایه گفت: خدمات زیادی در این شهرستان انجام شده و این خطه را متحول کرده به طوری که با هر نگاهی می توان این تحول را مشاهده کرد.
وی ادامه داد :زیبا سازی شهر – احداث تونل به متراژ ۲۷۰۰ متردر منطقه بویراحمد گرمسیر، احداث جاده‌های چهار بانده، ایجاد روشنایی و وجود جاده‌های استاندارد در این شهرستان، مجهز شدن ۱۲ هزار هکتار از زمین‌های دیم این شهرستان به سیستم آبیاری نوین که به نوعی با ارزش افزوده و خروجی و بهره‌وری که در زمین‌های کشاورزی ایجاد شده یک نوع در آمد پایدار وکمک به معیشت مردم و ایجاد اشتغال زایی شده که اینها همه خدماتی هستند که در این مدت صورت گرفته است و بر کسی پوشیده نیست .
وی در ادامه در خصوص حقوق کارگران سد‌چم شیر گفت : اقدامات لازم و دستوراتی صورت گرفته و بخشی از حقوق کارگران سد چم‌شیر تا پایان سال جاری پرداخت می‌شود.
وی عنوان کرد : از فعالیت و مصوبات شفاف شهرداری و شورای شهر دوگنبدان حمایت می کنیم .
فرماندار گچساران در ادامه افزود : نظارت مستمر بر بازار عرضه و تقاضا، ضامن منافع عمومی و آرامش اقتصادی است و در این شهرستان از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نمی کنیم و برپایی نمایشگاه بهاره و تامین مایحتاج کالاهای ضروری خانوارها در این ایام از اقدامات انجام شده می باشد.
خوان‌پایه تصریح کرد: ایجاد امنیت اقتصادی ورعایت حقوق شهروندی ضروری است که در راستای این مهم تنظیم بازار از تصمیمات جدی ماست.
نماینده عالی دولت در شهرستان مهمترین اولویت های ایام آتی را مباحث تنظیم بازار و تامین مایحتاج عمومی اعلام کرد و گفت: برای آرامش بازار و رفاه حال مردم گشت‌های تنظیم بازار ادامه خواهد داشت و امیدواریم در ایام نوروز، بازار آرامی داشته باشیم .

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.