کشف ۱۲۷ کیلو تریاک در شهرستان گچساران

کشف ۱۲۷ کیلو تریاک در شهرستان گچساران
گروه استان ها– کهگیلویه و بویراحمد– فرمانده انتظامی استان گفت: ۱۲۷ کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در یک عملیات مشترک پلیسی در شهرستان گچساران کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی انصاری” اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوب غربی به شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی گچساران قرار گرفت.
وی گفت: مأموران انتظامی شهرستان گچساران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با تعامل و همکاری مأموران انتظامی شهرستان کهگیلویه و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، تحقیقات خود را برای شناسایی و توقیف خودروی حامل مواد مخدر آغاز کردند.
انصاری افزود: پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی، فنی و تخصصی و انجام ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی شهرستان گچساران، خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر را شناسایی و به آن دستور توقف دادند اما راننده با بی توجهی به دستور پلیس به مسیر خود ادامه داد.
وی تصریح کرد: مأموران طی مسافتی در محور مواصلاتی شهرستان گچساران پس از شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک خودرو را متوقف کردند.
این مقام انتظامی استان با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو ۱۲۷ کیلو تریاک کشف و ضبط کردند خاطرنشان کرد: در این رابطه راننده دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان ضمن قدردانی از اقدام به موقع مأموران پلیس کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.#

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.